شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرشاد دمبه، سعید سوسکه، میلاد تخم مرغ و… دستگیر شدند

danesheroz دی ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۷۳ نفر از اراذل و اوباش بنام جنوب شهر تهران در صبح امروز خبر داد

سردار حسین ساجدی‌نیا صبح امروز در جمع خبرنگاران در مراسم نشان‌ دادن اراذل و اوباش در ملاء عام در فلکه چهارم خزانه تهران گفت: در راستای اجرای هشتمین طرح مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت و اراذل و اوباش در سطح شهر تهران صبح امروز مأموران ادارات مختلف پلیس در سطح شهر تهران طی عملیات مشترک موفق به دستگیری ۱۷۳ نفر از اراذل و اوباش بنام در زمینه‌های جرایم مثل مزاحمت نوامیس، خفت‌گیری، مواد مخدر، شرارت و زورگیری دستگیر شدند.

سردار ساجدی‌نیا اعلام کرد: برای شکسته شدن هیبت پوشالی‌شان این اراذل و اوباش به دستور مقام قضایی در ملاء عام در جمع مردم نشان داده شدند.

وی افزود: بیشتر افراد دستگیر شده از اراذل و اوباش سطح جنوب شهر تهران هستند و علاوه بر این افراد از زمان مرحله قبلی برگزاری طرح برخورد با اراذل و اوباش ۶۰ نفر دیگر نیز به صورت عملیاتهای جداگانه توسط پلیس دستگیر شدند.

در ادامه اسامی اراذل و اوباشی که برای خود معروفیت کسب کرده بودند در ملا عام قرائت شد. از جمله این افراد می‌توان به فرشاد دمبه، علی هویج، علی خالدار، میلاد دراز، مجید کثیف، امیر غربتی، میلاد تخم‌مرغ،محمد تیغ‌زن، حامد موش، سعید سوسکه، مرتضی گربه، برادران دالتون و مهدی کله و… اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۵
کد خبر : 3238
بازدیدها: 367

پاسخی بگذارید »