چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در آستانه سی و چهارمین بهار انقلاب؛

فرزند˝شهید زلفی˝در آغوش حاجی‌بابایی زنگ انقلاب را نواخت

danesheroz بهمن ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

در آستانه سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور در ۱۲ بهمن سال ۵۷، زنگ انقلاب توسط فرزند دانش‌آموز شهید زلفی در آغوش حمیدرضا حاجی بابایی همزمان با مدارس سراسر کشور نواخته شد

درآستانه فرارسیدن سی و چهارمین عید انقلاب و ورود پیروزمندانه حضرت امام خمینی (ره) به کشور، زنگ انقلاب راس ساعت ۹:۳۳ امروز چهارشنبه یازدهم بهمن ماه به صورت همزمان در مدارس سراسر کشور نواخته شد.
این مراسم در تهران با حضور “حمیدرضا حاجی بابایی”وزیر آموزش و پرورش و مسئولان کشوری و آموزش و پرورش در دبستان پسرانه شاهد کوثر در منطقه ۱۹ آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد و فرزند شهید زلفی در آغوش حاجی بابایی، زنگ انقلاب را نواخت.
با توجه به تقارن روز ۱۲ بهمن ماه با تعطیلی روز پنج شنبه مدارس و عدم آموزش رسمی  در این روز و از طرف دیگر با توجه به اهمیت گرامیداشت این روز در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی و حضور یکپارچه فرهنگیان و دانش آموزان در مراسم گلبانگ انقلاب، این مراسم امروز چهارشنبه یازدهم بهمن ماه در مدارس سراسر کشور انجام شد.

 

پیش از این “علی اصغر یزدانی” قائم مقام وزیر و رییس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در آستانه سالگرد ورود تاریخی رهبرکبیر انقلاب اسلامی به کشور به پانا گفته بود: امروز ۱۱ بهمن ماه، گلبانگ انقلاب در تمامی مدارس خارج از کشور طنین انداز خواهد شد.

 

وی اعلام کرده بود: تمام برنامه هایی که به مناسبت دهه فجر در مدارس داخل کشور انجام می شود، در مدارس خارج از کشور نیز اجرا خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش ویژه برنامه های متنوعی را در دهه مبارک فجر برای دانش آموزان سراسر کشور پیش بینی کرده است.

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۶
کد خبر : 5377
بازدیدها: 242

پاسخی بگذارید »