شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فردا شب آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ۹۲

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
فردا شب آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ۹۲

دانش روز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین مهلت برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ گفت: تاکنون ۱۸ هزار و ۵۲۰ نفر در این مرحله ثبت نام کرده اند

 به گزارش دانش روز، دکتر حسین توکلی افزود: آخرین مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۲ در مرحله تکمیل ظرفیت ساعت ۲۴ فردا یکشنبه ۱۲ آبان است.

وی افزود: در این مرحله تمامی داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ شرکت کرده و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند می توانند در این مرحله شرکت کنند و می توانند ۱۰ کد رشته محل را انتخاب کنند.

توکلی اظهار داشت: داوطلبان می توانند با ورود به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org ضمن اطلاع از کدرشته‌های مربوط و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت (مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته به روش اینترنتی، اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس ظرفیت نهایی که برای این مرحله در نظر گرفته شده است ۱۰ هزار و ۴۵۵ نفر برای ۵۱۰ کدرشته محل پذیرفته می شوند .

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: نتایج نهایی پذیرش در این مرحله از تکمیل ظرفیت در کنکور سراسری سال ۹۲ در دی ماه سال جاری اعلام می شود.

منبع:مهر

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۵
کد خبر : 71378
بازدیدها: 353

پاسخی بگذارید »