چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فردا در نطقم، کار ناتمام را تمام می‌کنم

danesheroz دی ۵, ۱۳۹۱ ۰

نماینده تهران درباره ادعای رسیدگی به محتوای نطق خود افزود: هیئت ‌رئیسه باید اعلام کند که کجای نطق من اهانت‌آمیز بوده است و این درحالیست که تاکنون نطقم در هیئت رئیسه بررسی نشده است.  حجت‌الاسلام حمیدرضا رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نطق میان دستور خود در جلسه علنی فردا(چهارشنبه) [&hellip

نماینده تهران درباره ادعای رسیدگی به محتوای نطق خود افزود: هیئت ‌رئیسه باید اعلام کند که کجای نطق من اهانت‌آمیز بوده است و این درحالیست که تاکنون نطقم در هیئت رئیسه بررسی نشده است.
 حجت‌الاسلام حمیدرضا رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نطق میان دستور خود در جلسه علنی فردا(چهارشنبه) گفت: در نطق فردا انشاءالله کار ناتمام را تمام می‌کنم و برخی از نکاتی را که فرصت نشد در نطق قبل بیان کنم، قرائت خواهم کرد.

نماینده تهران درباره ادعای رسیدگی به محتوای نطق خود افزود: هیئت ‌رئیسه باید اعلام کند که کجای نطق من اهانت‌آمیز بوده است که  از آقای لاریجانی سوال کردم که آیا درباره نطقم بررسی انجام داده‌اید که ایشان گفت، هیئت رئیسه مجلس درباره نطق بنده هیچ بررسی‌ای نکرده است.
وی تصریح کرد: زمانیکه هیئت رئیسه تشخیص داد که نطق من اهانت‌آمیز بوده است، دوبرابر وقت را برای پاسخ در اختیار هاشمی می‌گذارند که این امر در دست هیئت ‌رئیسه است.
رسایی در پایان خاطرنشان کرد: بنده فردا حرف‌هایم را در نطقم می‌زنم و مواضع خود را اعلام می‌کنم.
منبع: باشگاه خبرنگاران
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۶
کد خبر : 1874
بازدیدها: 280

پاسخی بگذارید »