شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فردا افتتاح اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

atena92 اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از اغاز به کار اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد

نسرین سلطانخواه در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه ۱۳۱ شرکت داخلی دستگاهها و محصولات آزمایشگاهی تولید خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.
وی افزود: در این نمایشگاه بیش از هزار محصول شامل ۷۵۰ دستگاه پیشرفته و ۲۷۵ ماده آزمایشگاهی تولید داخل به نمایش در می آید.
وی هدف از برپایی این نمایشگاه را تامین نیاز مراکز تحقیقاتی برای تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و همچنین تجاری سازی ساخت مواد آزمایشگاهی تولید داخل عنوان کرد.
سلطانخواه خاطرنشان کرد : در این نمایشگاه از مسئولان مراکز علمی و پژوهشی دعوت شده تا نیازهای صنعتی و آزمایشگاهی خود را تامین کنند و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بخشی از هزینه خرید این تجهیزات را خواهد پذیرفت.
معاون علمی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: برای برپایی این نمایشگاه بیش از ۷۰۰ شرکت داخلی فراخوان شدند و شرکت هایی را دعوت کردیم که فناوریهای آنها کاملا بومی بوده و تاییدیه سازمان استاندارد را نیز به دست آورده باشند.
وی افزود: دانشگاههای دولتی تا سقف خرید پنج میلیارد ریال و دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد تا سقف خرید ده میلیارد ریال از ۲۰ تا ۵۰ درصد کمک هزینه خرید این تجهیزات بهره مند می شوند.
این نمایشگاه به مدت پنج روز در سالن های هشت و ۹ نمایشگاه بین المللی تهران برپا خواهد شد.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۸
کد خبر : 15394
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »