پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات در ۳۹ نقطه استان البرز

28 danesheroz اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۲ ۰

معاون سیاسی انتظامی استاندار البرز و رئیس ستاد انتخابات این استان گفت: زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات در ۳۹ نقطه استان البرز فراهم شده است

به گزارش دانش روز ، ناصر رجبی ظهر امروز در همایش ائمه جمعه و جماعت استان البرز اظهار داشت: با فراهم شدن این زیرساخت به طور مستمر وضعیت و شرایط این مراکز رصد می‌شود.

وی ادامه داد: دشمنان با ساخت کلید واژه‌های جدید در انتخابات پیش رو، تاکتیکی جدید را برای دلسرد کردن مردم در نظر گرفته‌اند.

این مسئول بیان مسائلی بی اساس و دلسرد کننده را از جمله ترفندهای دشمن برای عدم برگزاری انتخاباتی باشکوه عنوان کرد و گفت: راه‌اندازی شبکه‌های مختلف ماهواره‌ای به منظور عدم حضور مردم در این انتخابات و ترویج یأس و ناامیدی، سرگرم ساختن مردم به موضوعات اقتصادی و ترسیم فضای بی ثباتی در نظام جمهوری اسلامی را از دیگر توطئه‌ها و دسایس دشمنان برای عدم برگزاری پرشور این انتخابات عنوان کرد.

رجبی تصریح کرد: تجلی حماسه سیاسی حضور حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

وی افزود: ۲۴ خرداد ماه جاری مهم‌ترین انتخابات کشور بعد از جریان فتنه ۸۸ برگزار می‌شود که این رویداد مهم خود ضرورت اهمیت این دوره از انتخابات را یادآور می‌شود.

*دشمنان نظام در صدد هستند نظام اسلامی را از حقوق حقه خود محروم سازند

معاون سیاسی امنیتی استانداری البرز در ادامه سخنان خود با بیان اینکه دشمنان نظام در صدد هستند نظام اسلامی را از حقوق حقه خود محروم سازند،  تصریح  کرد: دشمنان تصمیم دارند تاعلیه جمهوری اسلامی، این نظام را به طرق مختلف با اعمال شدیدترین تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی از حقوق قانونی و به حق خود که یکی از مصادیق آن نیز انرژی صلح آمیز هسته‌ای است، محروم سازند.

این مسئول با تاکید بر اینکه این انتخابات از چند جهت حایز اهمیت است، خاطرنشان کرد: این دوره از انتخابات اولین انتخابات تجمیع شده در سطح ملی و محلی بعد از تشکیل استان البرز است.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز ادامه داد: البته در برخی از نقاط نیز انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز برگزار می‌شود؛ اما سهم استان البرز تجربه برگزاری دو انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود که اهمیت آن را بیش از پیش نمایان می‌سازد.

وی تصریح کرد: با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش مردم و نخبگان تمام تلاش برآن است تا شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه باشیم تا شرایط فتنه برای دشمنان فراهم نشود.

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۹
کد خبر : 17749
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »