جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخون ساخت فیلم کوتاه و کلیپ “همراه با طبیعت” در البرز

danesheroz بهمن ۲۷, ۱۳۹۱ ۰

مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز از انتشار فراخوان دریافت فیلم کوتاه و کلیپ با عنوان “همراه با طبیعت” در استان خبر داد

حسین متولی در خصوص این خبر گفت: به منظور ترغیب عموم مردم، علاقه مندان به ویژه جوانان و شناسایی استعدادهای هنری در راستای حفاظت از طبیعت دبیرخانه ستاد برگزاری هفته منابع طبیعی فراخوان در یافت فیلم و کلیپ های مذکور را در سه قالب مستند، داستانی و انیمیشن منتشر شد.

وی افزود: هنرمندان وعلاقه مندان می توانند در بخش های طبیعت از نگاه شما، طبیعت از نگاه  تاریخی و مذهبی، طبیعت و زندگی، طبیعت سرمایه ملی، فیلم ها و کلیپ های خود را ارسال نمایند.

متولی  گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم علاقه مندان آزاد است و محدودیتی برای آثار ارسالی شرکت کنندگان وجود ندارد.

رئیس روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز یادآور شد:علاقه مندان تا ۱۰ اسفند فرصت دارند آثار خود را به نشانی دبیرخانه هفته منابع طبیعی استان البرز (کرج – میدان مادر به سمت هفت تیر- ساختمان البرز – طبقه ششم – روابط عمومی ) ارسال نمایند.

به گفته متولی اسامی افراد برتر در روز جشن درختکاری اعلام و به نفرات اول تا سوم هدایا و لوح تقدیر اعطا خواهد شد.

دومین نشریه گزیده شاخص ها و نماگرهای اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی استان البرز منتشر شد

سرپرست گروه تحقیقات و حساب‌های منطقه‌ای اداره کل آمار و اطلاعات و GIS از انتشار نشریه گزیده شاخص ها و نماگرهای اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی فصل تابستان ۹۱ خبر داد.

مهرداد گودرزی با اعلام این خبر افزود: همچنین آمارنامه ۱۳۹۰ استان که پیوست سالنامه است، گزارش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ۱۳۹۰ استان و نشریه گزیده شاخص ها و نماگرهای اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی فصل پاییز ۹۱  با مدیریت سرپرست اداره کل آمار و اطلاعات و  GIS، همت و تلاش همکاران گروه حساب های منطقه ای و مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی تولید و منتشر خواهد شد تا در زمینه برنامه ریزی و تصمیم سازی مدیران، پژوهشگران و دانشجویان و رشد و تعالی استان سرافراز البرز نقش کوچکی ایفا کرده باشیم.

وی یادآور شد: نشریه گزیده شاخص‌ها و نماگرهای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فصل تابستان در قسمت انتشارات اداره کل آمار و اطلاعات و GIS قابل دسترسی و بهره‌برداری است.


دیدار معاون فرماندار اشتهارد از خانواده شهدا

معاون فرماندار شهرستان اشتهارد به همراه حجت الاسلام واثق و چندی از مسئولان از خانوادهای معزز شهدا در روستای جارو دیدار کرد.

در این دیدار ها به نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز اشاره شد و ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، از صبر و استقامت این خانواده ها به نیکی یاد شد. به رسمیادبود هدیه ای از طرف فرماندار و بنیاد شهید و لامور ایثارگران به خانواده معزز شهدا تقدیم شد.

بازدید مدیرکل مدیریت بحران البرز از مشکلات پساب شهرک صنعتی اشتهارد

مدیرکل بحران استانداری البرز به همراه رئیس شهرکهای صنعتی استان البرز و با حضور معاون برنامه ریزی فرمانداری از تصفیه خانه و لوگان های پساب شهرک صنعتی اشتهارد بازدید کرد.

مدیرکل بحران استانداری البرز، ریاست شهرکهای صنعتی البرز و معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری اشتهارد  و چند تن از مسئولین شهرستان جهت بررسی مشکلات پساب شهرک صنعتی اشتهارد از نزدیک از تصفیه خانه و لوگان های پساب شهرک صنعتی  بازدید کرد.

امام جمعه، نماینده مردم و فرماندار ساوجبلاغ از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند

امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وفرماندار شهرستان ساوجبلاغ از حضور گسترده و پرشور قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن قدردانی کردند.

حجت الاسلام ناطقی، مفید کیایی نژاد وعلی حدادی با صدور بیانیه ای مشترک  از حضور حماسی مردم مومن و انقلابی این شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تجلیل و قدردانی کردند.
در این بیانیه آمده است: سی وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی فرا رسید که پیشرفت های نظام مقدس جمهورس اسلامی ایران در عرصه های مختلف اعجاب جهانیان را برانگیخته و امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان الگویی بی بدیل برای ملتهای آزاده و طرفدار صلح و دوستی محسوب می شود. ‘ملت سرافراز ایران اسلامی که همواره پیرو امر ولایت بوده بابصیرت و هوشیاری در صحنه های مختلف دفاع از حقانیت نظام که به حق یادگار جاوید معمار کبیر انقلاب اسلامی و ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن بوده علیرغم تبلیغات مسموم دشمنان و تلاشهای شوم آنان برای تضعیف باورهای عمیق و انقلابی ملت ایران، بار دیگر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ای خلق کردند که بیش از پیش بر یاس دشمنان انقلاب اسلامی  دامن زد’.

به عنوان خادمین شما از حرکت انقلابی و خودجوش شما ملت شهید پرور و ولایی ساوجبلاغ در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن سال ۹۱ به مصداق حدیث شریف ” من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل ” تقدیر و از این حضور معنا دار در سراسر شهرستان ساوجبلاغ اعم از مرکز شهرستان ،بخش ها وشهرها و روستا ها تشکر می نمایم و همه با هم با آرمان های امام راحل و خون مقدس شهدا، تجدید پیمان می کنیم که تا آخرین نفس و قطره خون از اسلام عزیز دفاع کرده و پیروی بی چون و چرای خود را از مقام عظمای ولایت اعلام می داریم.

به منظور قدردانی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی امام جمعه، فرماندار طالقان و نماینده مجلس بیانیه مشترک دادند

حجت الاسلام کیایی نژاد نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام حسینی امام جمعه و ساسان دلاویز فرماندار طالقان با صدور بیانیه ای مشترک از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.

۲۲ بهمن یادآور تحقق رشادتها و جانفشانی های ملتی عدالتخواه و استکبارستیز در سایه رهبری الهی امام خمینی(ره) و به برکت خون شهیدان گلگون کفن این سرزمین بود که توانست نظام سلطنتی ۲۵۰۰ ساله را علی رغم حمایت تمام ابرقدرتهای شرق و غرب سرنگون سازد.
امروز با گذشت ۳۴ سال از آن واقعه الهی، مردم مومن و غیور ایران، همچنان با هوشیاری تمام در برابر همه دسیسه ها، دشمنی ها و مشکلات ایستاده اند و همچون گذشته با فتح قله های افتخار و عزت، شاداب و متحد راه خود را می پیمایند.
انقلاب اسلامی به برکت ایمان ، آگاهی ، بصیرت و شجاعت ملت بزرگ ایران و رهبری حکیمانه و بی‌نظیرحضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حالی که سی و چهار سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حیات خود را پشت سر می‌گذارد ، پیروزمندانه و سرافرازانه و با الهام از تعالیم نورانی اسلام ناب محمدی (ص) و مکتب شهادت و ایثار در چنان جایگاه رفیعی از پیشرفت و اقتدار ملی قرار گرفته که باعث بهت و حیرت جهانیان گردیده است.این راهپیمایی مردمی همراه با خروش یکپارچه‌ ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی و با فریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» برگزار شد و شما مردم  حماسه‌ای خلق کردید تا ایران اسلامی بار دیگر به آن افتخار کند.
اینجانبان بر خود لازم می دانیم خلق حماسه حضور پرشور و بی نظیر عاشقان و مشتاقان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت که نشانگر اوج وحدت و ولایت‌مداری بود ه را ارج نهاده و از حضور آگاهانه و کم‌نظیر آحاد  مردم با ایمان، متدین  و شریف اعم از زن و مرد ، پیر و جوان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، علما ، روحانیون ، اساتید ، فرهنگیان ،دانشجویان ، دانش آموزان ، مسئولین ، کارکنان ، بسیج ،هیأت های مذهبی، نیروهای نظامی و انتظامی ، روستائیان ، ، کشاورزان ، شوراها ، کسبه و اصناف ، کارگران ، ورزشکاران ، پزشکان ،  مهندسین ، فعالان عرصه فرهنگی ، اصحاب رسانه و  همه آنانی که در امر برگزاری این راهپیمایی با شکوه تشریک مساعی نمودند کمال تشکر را دارد .
خدایا به عظمت و بزرگیت سوگند ، خلق حماسه بزرگ این مردم با اخلاص و ایمان را در سایه الطاف بیکرانت و در ظل توجهات اهل بیت  عصمت و طهارت (ع) مستدام بفرما.
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۱
کد خبر : 6773
بازدیدها: 234

پاسخی بگذارید »