جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان پیشنهادهای فرهنگیان پیرامون برنامه های سال ۱۳۹۳

danesheroz1 دی ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان پیشنهادهای فرهنگیان پیرامون برنامه های سال ۱۳۹۳

دانش روز: فراخوان پیشنهادهای همکاران فرهنگی پیرامون برنامه های سال ۱۳۹۳، طی بخشنامه‌ای از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور و معاونت ها و سازمان های متبوعه ابلاغ شد.

به گزارش دانش روز، در این بخشنامه آمده است: در اجرای سیاست های ابلاغی وزیر آموزش و پرورش در خصوص ایجاد تحول و توسعه نظام بهره وری شورای تحول مرکزی آموزش و پرورش در نظر دارد مجموعه پیشنهادها، راهکارهاو طرح های عملیاتی فرهنگیان گرامی را جهت اجرا در سال ۱۳۹۳ جمع آوری نماید.

توسعه مشارکت های همه جانبه مردمی، معلمان و دانش آموزان – عملیاتی کردن بودجه در آموزش و پرورش- بهسازی و ساماندهی منابع انسانی – ارتقای کیفیت بهره وری و مدیریت آموزشگاهی ازجمله سیاست هایی است که همکاران فرهنگی می توانند پیشنهادات خود را با عناوین ذکر شده تا ۳۰ بهمن ماه از طریق سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها به آدرس www.pishnahad.medu.ir ارائه نمایند.

 این گزارش می‌افزاید: پیشنهادهای درج شده در سامانه مذکور توسط کمیته های منطقه/شهرستان و استانی بررسی و پس از تایید کمیسیون تحول اداری اداره کل آموزش و پرورش استان از طریق سامانه مذکور به ستاد ارسال می گردد.

 گفتنی است، به ده پیشنهاد برتر، لوح تقدیر و جوایز ارزشمند اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ لینک سامانه بررسی پیشنهادهاتا ۳۰ بهمن ماه بر روی صفحه اصلی همین پایگاه قابل مشاهده است.

دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۰
کد خبر : 85726
بازدیدها: 408

پاسخی بگذارید »