یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان مسابقه طرح پرنیان از ابتدای سال تحصیلی جدید

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان مسابقه طرح پرنیان از ابتدای سال تحصیلی جدید

دانش روز: مشاور معاونت هنری وزارت ارشاد اعلام کرد که فراخوان مسابقه طرح پرنیان از ابتدای سال تحصیلی جدید آغاز می شود

به گزارش دانش روز، حمید قبادی، درباره وعده افتتاح نمایشگاه مد و لباس دانشجویی پرنیان در تیرماه، گفت: با تامین اعتباری که از سوی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت، طرح پرنیان و سالنی که در دانشگاه الزهرا(س) به این امر اختصاص یافته در حال نهایی شدن است.

وی با بیان اینکه مرحله انتخاب آثار برای نمایشگاه پرنیان به زودی آغاز می شود، ادامه داد: بر اساس برنامه زمان بندی که برای برگزاری جشنواره و محتوا در حال انجام است، اطلاع رسانی لازم را همزمان با آغاز سال تحصیلی دانشجویی انجام خواهیم داد.

مشاور معاون هنری وزارت ارشاد با یادآوری اینکه طرح پرنیان دارای دو بخش نمایشگاه و محتوا است، گفت: طبق توافقی که با دانشگاه الزهرا(س) صورت گرفت، قرار شد این دانشگاه تنها مکان مورد نظر را در اختیار وزارت ارشاد قرار دهد و این وزارتخانه آماده سازی آن را بر عهده می گیرد.

قبادی درباره مرحله محتوا، گفت: قرار بر این شد محتوای طرح را از دو روش انتخاب لباس از میان آثار موجود و برگزاری مسابقه ای با حضور دانشجویان، عملی کنیم؛ فراخوان و اطلاع رسانی این دو بخش از یک ماه پیش آماده شد اما به علت همزمانی با پایان سال تحصیلی، وزارت علوم اعلام کرد این اطلاع رسانی از سال جدید تحصیلی آغاز شود.

منبع:مهر

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۲
کد خبر : 41460
بازدیدها: 231

پاسخی بگذارید »