پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی ویژه معلولان

danesheroz1 تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی ویژه معلولان

دانش روز: با هدف معرفی توانمندیهای هنری و ظرفیت هنر‌جویان توان‌یاب آثار نقاضی و خوشنویسی هنرمندان دارای معلولیت در نمایشگاه و پاراآرت در شهر توکیو ژاپن شرکت داده می‌شود

به گزارش دانش روز، از سوی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مسابقات نقاشی و خوشنویسی پاراآرت آسیایی ژاپن با عنوان ” عبور هنر فراتر از مرزها و معلولیت ها ” ویژه هنرمندان دارای معلولیت در مهر ماه سالجاری برگزار می‌شود.

نمایشگاه پاراآرت آسیایی ژاپن با هدف افزایش اعتماد به نفس و خود اتکائی افراد معلول از طریق هنر، ارتقاء درک و آگاهی عمومی مرتبط با موضوعات معلولیت و پیشبرد ارتباطات بین المللی میان کشورهای آسیائی در زمینه هنرهای مرتبط با معلولیت هر ساله مسابقاتی را برگزار می‌کند.

از تمامی کارآموختگان، کار‌آموزان و هنر‌جویان سراسر کشور دعوت به عمل می‌آورد تا آثار نقاشی و خوشنویسی خود را انتخاب و بر اساس شرایط مشخص شده به دبیرخانه ارسال نمایند.

براساس این گزارش مجتمع رعد پس از بررسی آثار رسیده توسط اساتید مجرب  نقاشی و خوشنویسی کشور آثار برتر را در این مسابقه شرکت خواهد داد و در صورت پذیرش در نمایشگاه اصل اثر  از سوی امور بین الملل مجتمع رعد به کشور ژاپن ارسال خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار و رزومه خود را حداکثر تا پایان تیر ماه سال جاری به نشانی paraart@raad-charity.org  ارسال کنند. در ضمن روابط عمومی مجتمع رعد با شماره تلفن‌های ۷ -۸۸۳۷۱۰۹۶ آماده پاسخگویی خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید: دبیرخانه آثار ارسالی را فقط از طریق ایمیل دریافت خواهد کرد و باید این  شرایط در ارسال آن رعایت شود:
– فرمت تصویر آثار ارسالی jpg  با وضوح  ۳۰۰ dpi
–   حداکثر اندازه آثار نقاشی  ۸۱ x 65 سانتیمتر و خوشنویسی ۱۵۰  x65 سانتیمتر
– ارسال فایل word مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، محل سکونت و عنوان اثر
– هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

در صورت انتخاب، اصل اثر باید به دبیرخانه نمایشگاه در مجتمع آموزشی، نیکوکاری رعد تحویل داده شود.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۴
کد خبر : 34222
بازدیدها: 330

پاسخی بگذارید »