یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان دوازدهمین جشنواره کتاب و رسانه برتر

danesheroz1 مهر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان دوازدهمین جشنواره کتاب و رسانه برتر

دانش روز: همزمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، دبیرخانه جشنواره کتاب و رسانه برتر دوازدهمین فراخوان خود را اعلام کرد

به گزارش دانش روز، مدیرروابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران گفت: دوازدهمین جشنواره کتاب و رسانه برتر امسال همزمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب در ۶ بخش یادداشت، گزارش، گفت و گو، خبر، معرفی کتاب و عکس برگزار می‌شود.
سید مهدی جعفری تصریح کرد: خبرنگاران حوزه کتاب می‌توانند آثار خود را با «موضوع کتاب» از ابتدای شهریور ماه سال ۱۳۹۱ تا پایان شهریورماه سال جاری که در مطبوعات، خبرگزاری و نشریات کشور منتشر شده برای شرکت در این جشنواره به نشانی میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبقه سوم، اتاق ۳۳۲، دبیرخانه جشنواره تا پایان مهرماه سال جاری ارسال کنند.
مدیر روابط عمومی معاونت امورفرهنگی درباره تعداد آثار ارسالی به جشنواره گفت:  خبرنگاران این حوزه می‌توانند برای شرکت در این جشنواره در تمام بخش‌های عنوان شده، ۳ اثر و در بخش خبر ۵ اثر ارسال کنند.
جعفری اضافه کرد این جشنواره همزمان با روز پایانی بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می‌شود.علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۸۵۱۲۲۷۸ تماس بگیرند.

بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آبان ماه سال جاری در سراسرکشور برگزار می‌شود.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۵
کد خبر : 64348
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »