دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان جشنواره ملی ریحانه ویژه بانوان دانشگاهی اعلام شد

danesheroz1 شهریور ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان جشنواره ملی ریحانه ویژه بانوان دانشگاهی اعلام شد

دانش روز: مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، گفت: فراخوان دومین دوره جشنواره ملی ریحانه ویژه بانوان همزمان با دهه کرامت به دانشگاه ها ارسال شده است

به گزارش دانش روز، جلیل دارا با بیان این مطلب، گفت: جشنواره ملی ریحانه هر ساله به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم در بین بانوان دانشگاهی در سه سطح دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار می شود.

 وی با اشاره به اینکه جامعه دانشگاهی مناسب‌ترین بستر برای حضور بانوان در جامعه است، اظهار داشت: جشنواره ریحانه علاوه بر فراهم آوردن فضایی برای رقابت دختران دانشجو، هدف گذاری خود را الگوسازی به خصوص در زمینه مد و پوشش اسلامی-ایرانی قرار داده است.

 مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، فراهم آمدن یک بانک اطلاعاتی از فعالیت‌ بانوان دانشجو در عرصه‌های مختلف را از دیگر دستاوردهای جشنواره ریحانه دانست و افزود: بانوان ما هم از نظر تربیت، نسلی برتر و پویا و هم به صورت مستقیم در جهت بالندگی علمی و فرهنگی در جامعه نقش های موثری ایفا کرده‌اند.

 دارا خاطرنشان کرد: تمام بانوان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور می توانند آثار خود را در بخش های پژوهشی، هنری، ادبی و بخش ویژه طراحی وبلاگ، وب سایت و نرم افزار به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

منبع:مهر

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
کد خبر : 59929
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »