پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان اعزام مشمولان به سربازی

danesheroz1 آبان ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان اعزام مشمولان به سربازی

دانش روز: سازمان وظیفه عمومی طی اطلاعیه ای مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ نوزدهم آبان ماه سال جاری را برای اعزام به خدمت سربازی فراخواند.

 به گزارش دانش روز، سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای ضمن فراخوان  مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان آبان ماه ۱۳۷۴ برای انجام خدمت دوره ضرورت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان ماه سال۱۳۹۲ دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

مشمولان ساکن تهران بزرگ

مشمولان دیپلم زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال ۱۳۹۲هستند باید ساعت ۶ صبح روز یکشنبه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساکن سایراستان های کشور

 مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال ۱۳۹۲ هستند ساعت ۷صبح یکشنبه به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانندبه نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۷
کد خبر : 72180
بازدیدها: 372

پاسخی بگذارید »