پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فراخوان ارسال مقالات به کنفرانس فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
فراخوان ارسال مقالات به کنفرانس فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

دانش روز: فرهنگیان و دانش آموزان تا پایان شهریور ماه فرصت دارند تا مقالات علمی ، ایده ها ی خلاقانه و گزارش فنی تولیدات نرم افزار ها و سایتها را به کنفرانس کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به آدرس www.citadim.org ارسال کنند

به گزارش دانش روز، بهرام صادقی بی غم دبیر علمی کنفرانس گفت: کنفرانس دانش آموزی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه های دیجیتال، اواخر مهر ماه در تهران برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: علاوه بر دانش آموزان، معلمین و پژوهشگران حوزه دانش آموزی نیز می توانند مقالات، گزارش فنی تولیدات و ایده های خود را ارسال نمایند.

دبیر علمی کنفرانس، مهم ترین محورهای این کنفرانس را مهندسی کامپیوتر، هوش مصنوعی، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع، رباتیک  در زمینه کامپیوتر و بازی های کامپیوتری، مدارس هوشمند، یادگیری و آموزش الکترونیکی، شهروند دیجیتال، شبکه های اجتماعی و زندگی مجازی، خانه های هوشمند، روانشناسی، مدیریت، حقوق و جرایم رایانه ای، علوم تربیتی و آموزشی، فرهنگ، پزشکی و سلامت الکترونیکی و بازی های آموزشی  در زمینه رسانه دیجیتال و ایده ها ی نو می باشد.

بهرام صادقی بی غم دبیر علمی کنفرانس افزود : اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام و ارسال و رهگیری مقالات، ثبت نام به عنوان داور در سایت کنفرانس قرار دارد که علاقمندان می توانند در هر کدام از بخش ها شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه مقالات و گزارشات در قالب کتاب ارایه خواهد شد ، افزود : مقالاتی که برای بخش سخنرانی انتخاب شوند علاوه بر گواهی پذیرش، یک گواهی سخنرانی هم فقط به سخنران آن مقاله داده می شود.

دبیر کنفرانس کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در خصوص ایده های نوخاطر نشان کرد : ایده های نو پس از داوری، و ثبت در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، گواهی به ارایه کنندگان ایده ها داده خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ دبیرخانه کنفرانس با ایمیل info@citadim.org و تلفن  -۸۸۳۱۵۹۳۵ -۸۸۸۴۶۹۶۰-۴ (داخلی ۱۴۹)  به سوالات علاقمندان پاسخ می دهد.

منبع:پانا

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۶
کد خبر : 55085
بازدیدها: 406

پاسخی بگذارید »