پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فدراسیون فوتبال هزینه تیم فوتبال ناشنوایان را پرداخت می کند

danesheroz اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ ۰
فدراسیون فوتبال هزینه تیم فوتبال ناشنوایان را پرداخت می کند

تهران – رییس فدراسیون ناشنوایان، بیماری های خاص و پیوند اعضاء که به دیدار رییس فدراسیون فوتبال رفته بود، گفت: علی کفاشیان قول مساعد برای کمک به کاروان ورزشی ناشنوایان داد

کرم الله علیمرادی روز دوشنبه پس از پایان این جلسه که در فدراسیون فوتبال تشکیل شد به ایرنا، افزود:کاروان ورزشی این فدراسیون برای عزیمت به بازی های المپیک ناشنوایان باکمبود نقدینگی روبه روست از این رو به دنبال حمایت کننده مالی هستیم.

وی افزود: درهمین راستا امروز به دیدار رییس فدراسیون فوتبال رفته واز مسوولان این فدراسیون خواستم که ما را در اعزام کاروان ورزشی مان به صوفیه بلغارستان کمک کنند.

رییس فدراسیون ناشنوایان، بیماران خاص و پیوند اعضا با بیان اینکه علی کفاشیان در این جلسه قول مساعد برای کمک داد، افزود: البته می دانیم این فدراسیون نیز همانند سایر فدراسیون ها با مشکل بودجه روبرو است اما با توجه به اقبال عمومی ازاین ورزش و تعداد حمایت کننده های مالی این فدراسیون از آنان درخواست مساعدت کردیم.

علیمرادی اضافه کرد: خوشبختانه کفاشیان با این موضوع به خوبی برخورد کرد و قول داد حداقل هزینه بلیت بازیکنان تیم فوتبال ناشنوایان اعزامی به این رقابت ها را تامین کند.

وی درباره تعدادورزشکاران و بودجه مورد نیازاین فدراسیون گفت: ۱۵۰ورزشکار ایرانی به المپیک ناشنوایان در صوفیه بلغارستان اعزام می شوند که هزینه اعزام آنان چند میلیارد خواهد بود و برهمین اساس درنظرداریم با برقراری نشست با مسوولان قسمتی از این هزینه ها را تامین کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که در این باره تاکنون از کدام فدراسیون ها خواستار حمایت شده اید نیز تصریح کرد:با توجه به شرایط موجود انتظارچندانی از فدراسیون ها نداریم آن ها خودشان با کمبود نقدینگی مواجه هستند ازاین رو بدنبال حمایت کننده های دیگر از جمله وزارت رفاه و تعاون هستیم و دراین ارتباط با مسوولان این وزارت خانه نیز نشست های داشته و قول مساعد گرفته ایم.

دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 13593
بازدیدها: 225

پاسخی بگذارید »