دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مادر یکی از کشته شدگان منتسب به جریان فتنه:

فتنه گران ۸۸ فریب کار و قدرت طلب بودند

danesheroz1 دی ۹, ۱۳۹۲ ۰
فتنه گران ۸۸ فریب کار و قدرت طلب بودند

دانش روز: مادر یکی از کشته شدگان منتسب جریان فتنه گفت: کسانی که به مردم دروغ گفتند و جوانها را با مزخرفاتی مثل تقلب فریب دادند پاسخ گوی خونهای ریخته شده ای مثل فرزند من باشند

به گزارش دانش روز، خانم آ. اظهار داشت: چطور شد کسانی که با آن همه ادعا از تقلب و تغییر رای مردم سخن می گفتند چند ماه بعد بسیاری از آنها در دادگاه علیه یکدیگر اعتراف کردند؟

وی ادامه داد: اگر در انتخابات ۸۸ حق خوری شد و نظام قابل اعتماد نبود چرا امثال آقای هاشمی و خاتمی رسما در انتخابات بعدی فعالیت کردند و اصلا خود هاشمی آمد و کاندید شد؟ این آقایان جواب جوانهایی که در آشوبها جانشان را به خاطر حرف اینها از دست دادند چگونه می دهند؟

خانم آ. اظهار داشت: اینها دروغگو و مردم فریب هستند و اگر اینچنین نبود بسیاری از نزدیکان آنها در ماه های اخیر برای رسیدن به مقام و پست جلودار نمی شدند و حتی در مقابل رئیس جمهور ایستادگی نمی کردند.

وی افزود: دو انتخابات که هر دو را یک دولت برگزار کرد در اولی که رای نیاوردند آشوب و اغتشاش آفرینی کردند و در دومی که نتیجه تاحدودی رضایت بخش بود حرف از دمکراتیک ترین انتخابات زدند. اینها دروغ گو نیستند که آن همه بلوا آفریدند؟ اینها با خود در مورد خانواده هایی که آسیب دیدند و آبروهایی که ریخته شد چه فکری می کنند؟

مادر یکی از کشته شدگان سال ۸۸ تصریح کرد: امروز همه ما شک نداریم که مملکت را برای ریاست طلبی به آتش کشیدند و در جایی که گوشه ای از حب آنها به قدرت ارضا شود دیگر زبان باز نمی کنند.

وی که از همان ابتدای گفتگو نمی خواست نامش منتشر شود ادامه داد: بارها با من تماس گرفتند از هزار شبکه خارجی، با خانواده ام تماس گرفتند که بیا با آمریکا حرف بزن. اگر اتفاق های ۸۸ به آمریکا ربطی نداشت چرا الان از من می خواهند که با آنها مصاحبه کنم؟ چرا حتی تهدید می کنند و من را خائن می نامند؟

خانم آ. گفت: حتی در جایی گفتند که من مادر واقعی “ک” نیستم. گفتند اگر مادر بودم این رفتار را نداشتم. اما چون مادرم و می دانم که خیانت شده منتظرم تا عوامل اصلی را محاکمه کنند تا ببینم برای این همه سوال چه پاسخی دارند.

منبع: دانا

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۸
کد خبر : 83593
بازدیدها: 320

پاسخی بگذارید »