چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سردار نقدی:

فتنه قبل از انتخابات آغاز می شود/این سری سراغ دانه درشت ها می رویم

danesheroz بهمن ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوربا بیان اینکه فتنه قبل از انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود، گفت: اگر فتنه ایجاد شود این سری سراغ دانه درشت ها خواهیم رفت

سردار محمدرضا نقدی سردار نقدی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با بسیجیان و سپاهیان که در سالن آمفی تئاتر کانون شهدای کرج برگزار شد، اظهار داشت: تصور می کنم که فتنه قبل از انتخابات باشد و اگر فتنه ای این سری ایجاد شود سراغ دانه درشت ها خواهیم رفت.

وی ادامه داد: در فتنه سال ۸۸ مشکل ما نداشتن شبکه بصیرت بخشی صحیح بود بنابراین حلقه ها باید قوام پیدا کند و جلسات به صورت منظم برگزار و شبهات بر طرف شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوربا بیان اینکه بصیرت بخشی و سازمان یافتگی را باید بالا ببریم، اضافه کرد: بسیج باید کمیت توام با کیفیت باشد که این امر مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است.

سردار نقدی تصریح کرد: امام راحل در آن زمان که جمعیت ۳۰ میلیونی داشتیم بر بسیج ۲۰ میلیونی تاکید داشتند، امروزه بر بسیج ده ها میلیونی تاکید داریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوراظهار داشت: بنابراین توسعه بسیج باید به صورت سطحی و عمقی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه بسیج تشکیلات دولتی نیست، اضافه کرد: بسیج تشکیلات مردمی است و توسط مردم اداره می شود همانطور که جنگ توسط مردم اداره شد.

سردار نقدی گفت: در جلسات حلقه های صالحین باید با خانواده ها نیز ارتباط گرفته شود و برخی از استان ها در این زمینه موفق عمل کرده اند.

وی با اشاره به اینکه بودجه بر اساس تعداد نیروها اختصاص می یابد، اضافه کرد: امروزه همه به بسیج علاقه دارند، از سال ۵۸ که سازمان بسیج تشکیل شد تا سال ۸۸ به طور کلی ۱۰ هزار و ۹۰۰ پایگاه دارای مکان در سطح کشور وجود داشت که ۲ هزار پایگاه را ما ساماندهی کردیم و مابقی توسط مردم ایجاد شد.

بودجه کمبود پایگاه ها استان را البرز را تامین می کنیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوربا بیان اینکه استان البرز هر تعداد زمین آماده برای احداث پایگاه دارد اعلام کند که ما بودجه به آن اختصاص دهیم، اضافه کرد: برای تامین بودجه اینکار از سهم بودجه سازمان خودمان به این کار اختصاص خواهیم داد.

سردار نقدی ادامه داد: استان البرز از اولویت های سازمان بسیج است و با تمام وجود به آن کمک می کنیم.

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۲۲
کد خبر : 6137
بازدیدها: 312

پاسخی بگذارید »