پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم‌و‌صنعت:

فتنه‌گران بدانند که «هیچ وقت کفش دزد، امام جماعت نمی‌شود»

danesheroz دی ۷, ۱۳۹۱ ۰

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم و صنعت: اعلام آمادگی فتنه گران برای حضور در انتخابات زیاست جمهوری سال آینده را کاملا غیر نطقی خواند و آنها را ابتدا محکوم به حضور در دادگاه و تحمل مجازات تعیین شده دانست.  میلاد رمضان‌پور، مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم و صنعت، در ارتباط با فرارسیدن سالروز نهم دی‌ماه [&hellip

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم و صنعت: اعلام آمادگی فتنه گران برای حضور در انتخابات زیاست جمهوری سال آینده را کاملا غیر نطقی خواند و آنها را ابتدا محکوم به حضور در دادگاه و تحمل مجازات تعیین شده دانست.
 میلاد رمضان‌پور، مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم و صنعت، در ارتباط با فرارسیدن سالروز نهم دی‌ماه گفت: اعلام آمادگی فتنه گران برای حضور در انتخابات زیاست جمهوری سال آینده را کاملا غیر نطقی خواند و آنها را ابتدا محکوم به حضور در دادگاه و تحمل مجازات تعیین شده دانست.

رمضان پور در ابتدا، تفاوت نهم دیماه سال جاری را نسبت به دیگر سالها این گونه بیان کرد: انتخابات سال آینده ریاست جمهوری، اولین انتخابات ریاست جمهوری، پس از حوادث فتنه سال ۸۸ است و بحث حضور فتنه گران، در این انتخابات به انواع گوناگون در سطح جامعه مطرح شده است.

رمضان‌پور در ادامه اظهار داشت: خواسته و ناخواسته افرادی که تعدای از آنها عمدا و تعدادی نیز، از روی نادانی در حال کامل کردن پازل فته‌گران هستند که به نوعی بحث حضور  و تطهیر آنها را در جامعه در حال کلید زدن هستند.

وی در ادامه با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم واکاوی فتنه افزود: اگر همانطور که رهبری فرمودند، بحث فتنه را باز کرده و واکاوی می‌کردیم، هیچ وقت این طور نمی‌شد که بعد از گذشت سه سال از آن، کسی بیاید و بگوید که چون موسوی و کروبی در دادگاه محاکمه نشدند، مجرم نیستند و می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم‌و‌صنعت خاطر نشان کرد: این خیلی حرف تامل برنگیزی است که جای بحث بسیاری روی آن است، باید روی اینها کار کرد و بصیرتی که حضرت آقا فرمودند که کسانی که خیلی‌ها به آنها عوام می‌گویند، همان ها بصیرت را در نهم دی ماه نشان دادند، این در حالی بود که خواص این را نشان ندادند و در واقع، در خیلی از خواص ما بصیرت ایجاد نشده است.

این فعال دانشجویی، نهم دی ماه را بحث آموزش بصیرت به خواص دانست و اضافه کرد: خیلی‌ها آن را فراگرفتند و عده قلیلی هم هستند که هنوز آن را درک نکرده‌اند و هنوز در حال بازی در پازل فتنه گران و دشمنان هستند.

رمضان‌پور در ارتباط با آمادگی حضور بسیاری از فتنه گران سال ۸۸ در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده و برخورد مقتضی نظام با آنها گفت: کسانی که تابلو فتنه گر به آنها خورده است، فتنه گر شناخته می‌شوند که در ابتدا باید بیایند و عذرخواهی کنند، بعد از عذرخواهی باید بیایند و در دادگاه محاکمه شده به مجازات خود برسند.

وی افزود: اینها کسانی هستند که آمدند و علم مخالفت با نظام را بلند کردند که باید حتما محاکمه شوند و در واقع راه برگشتی هم ندارند، چون کاری کردند که طبق قوانین اسلامی باید مجازات بشوند، اما خیلی از آنها از جمله سران‌شان هنوز مجازات نشدند.

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علم‌و‌صنعت با اشاره به اینکه کسانی هم که وابسته به فتنه بودند، تا زمانی که عذرخواهی نکرده‌اند، نمی‌توانند در نظام فعالیتی انجام دهند خاطرنشان کرد: هنوز ابراز پشیمانی هم در سطح جامعه از اینها رخ نداده است، متاسفانه بعضی از سایت‌ها هم میدان می‌دهند و اینها هم می‌آیند و صحبت و مصاحبه می‌کنند و اصلا این قابل پذیرش نیست.

این فعال دانشجویی کسانی که اشتباهاتی انجام داده‌اند و الان هم پشیمان شده و توبه هم کردند را دارای شرایط لازم جهت فعالیت در نظام دانست و تاکید کرد: می‌توانند بیایند و در نظام کار کنند و این اشکالی ندارد، هیچ وقت کفش دزد، امام جماعت نمی‌شود، این منطق اسلام است، اما می‌تواند بیاید و در جاهای پایین نظام کار کند، اما نه اینکه دیگر بتواند به جایگاه وزیر و معاون آن امثال‌هم برسد.

وی در پایان اظهار داشت: آنهایی که اگر کمک کردند در قضایای فتنه و بعد هم پشیمان شدند، می‌توانند در مدارج پایین جامعه و دولت مشغول به کار شوند، اما نه اینکه بتوانند بر کرسی ریاست جمهوری بنشینند، چون جایی است که هرکسی را نمی‌توانیم اجازه تکیه زدن بر آن را به او بدهیم، فتنه گرن که تکلیف‌شان معلوم است، بقیه نیز باید متناسب با آن وضعیت‌شان معلوم شود.

منبع: خبرنامه دانشجویان
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۷
کد خبر : 2040
بازدیدها: 172

پاسخی بگذارید »