جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توسط اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:

فتح رتبه‌ های اول و دوم کنکور سراسری

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
فتح رتبه‌ های اول و دوم کنکور سراسری

دانش روز: دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: مسئولان انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مدارس فاتحان غرور آفرین رتبه‌های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری سال ۹۲ شدند

به گزارش دانش روز،  حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به احراز رتبه اول و دوم رشته علوم انسانی کنکور سراسری سال۹۲ توسط اعضا انجمن اسلامی دانش‌آموزان گفت: اخبار بسیار خوبی از استانها به دفتر مرکزی رسیده که حاکی از کسب رتبه های ممتاز اعضا این تشکل دانش آموزی در کنکور سراسری است و این نشان از تلاش علمی اعضا دارد و در آینده نزدیک در برنامه‌ای از همه دانش‌آموزان این تشکل که رتبه  یک تا سه رقمی در کنکور را کسب کرده‌اند با حضور نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تقدیر به عمل خواهد آمد.

علامتی در ادامه گفت: رهبر فرزانه انقلاب در فرمایشات خود همواره فرموده‌اند که در ۵۰ سال آتی ما باید در قله علمی جهان قرار داشته باشیم. این فرمایش حکیمانه ی ایشان مسئولیت و تکلیف بسیار سنگینی بر دوش ما قرار داده است.

وی با تاکید براینکه ارتقا سطح علمی وتحصیلی اعضا یکی از رویکردهای اصلی ا ین تشکل است تصریح کرد: اعضای انجمن‌های اسلامی مدارس به ندای هل من ناصر ولی زمانشان و پیش رو بودن در عرصه ی عظیم علمی که از دغدغه ها و مطالبات مقام معظم رهبری می باشد با احراز و کسب رتبه های شوق افزا تک رقمی تا سه رقمی کنکور خوش در خشیدند و ثابت کردند علیرغم اینکه در وسط میدان و جبهه ی جهاد مقدس فرهنگی هستند از پرداختن به مقوله ی علمی و درس نیز غفلت نورزیده ودر این مقوله نقش آفرین بوده وخواهند بود.

دبیر کل  اتحادیه تاکید کرد: یکی از اهداف  معنوی این تشکل ولایی زبده یابی، زبده پروری برای انجام ماموریت  نیرو سازی وجریان سازی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
وی بیان داشت: دانش آموزان انجمن اسلامی برای رسیدن به اهداف عالیه شان با برنامه ریزی و توجه به افق چشم انداز، گام اول در سال پرشور حماسه را محکم برداشتند و ثابت کردند که پاسدارارزش ها هستند و این کار علمی و تحصیل علوم را که از تکالیف آنهاست عبادت محسوب می نمایند.

منبع:پانا

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۶
کد خبر : 49143
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »