سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فیاضی:

فانی می تواند در اداره آموزش و پرورش موفق باشد

danesheroz1 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
فانی می تواند در اداره آموزش و پرورش موفق باشد

دانش روز: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب علی‌اصغر فانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: سوابق و تجارب فانی مثبت بوده و گزینه ای خوب برای اداره آموزش و پرورش است

به گزارش دانش روز، عبدالوحید فیاضی با اشاره به سوابق و تجارب علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه علی اصغر فانی فردی است که از بدنه آموزش و پرورش آمده لذا با بررسی سوابق و تجربه های کاری وی می توان نقاط مثبتی را در عملکردش مشاهده کرد و در واقع سوابقی که در آموزش و پرورش دارد مثبت است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که با توجه به سابقه آموزشی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، وی تا چه حد می تواند در اداره مجموعه بزرگ آموزش و پرورش موفق عمل کند، خاطرنشان کرد: حتما با سابقه ای که از وی در آموزش و پرورش سراغ داریم، می تواند در این مجموعه بزرگ موفق باشد. چرا که با مشاهده نکات مثبت عملکرد فانی در دوره های گذشته می تواند در اداره امور موفق باشد و در نهایت یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش و پرورش است.
وی با تأکید بر اینکه فردی که به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی می شود باید با فرهنگ تعلیم و تربیت آشنا باشد، تصریح کرد: تجربه فانی در آموزش و پرورش با توجه به طول سال هایی که در بدنه وزارت خانه بوده است می تواند او را در اهداف آموزش و پرورش کمک کند، البته برنامه های آن باید ارائه شود تا بتوان بهتر به عملکرد وی نظر داد.
به گزارش پانا، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، علی اصغر فانی در روز ۲۷ مردادماه به عنوان «سرپرست وزارت آموزش و پرورش» منصوب شد.
گفتنی است، علی اصغر فانی، متولد ۱۳۳۳ دارای دکترای مدیریت دولتی بوده و هم‌اکنون عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس است.
فانی، مدیرکلی چندین دوره آموزش متوسطه آموزش و پرورش در دوره وزارت مظفر و اکرمی و همچنین مدیریت مناطق و مدیرکلی آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد. وی در دولت نهم و قبل از روی کار آمدن محمود فرشیدی، ۷۰ روز سرپرست وزارت آموزش و پرورش بوده است.
منبع:پانا
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱
کد خبر : 54438
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »