سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فاز اول پارک خطی بلوار خلیج فارس در کرج به بهره‌برداری می‌رسد

danesheroz آذر ۲۱, ۱۳۹۱ ۰

شهردار منطقه ۱۰ شهرداری کرج از بهره‌برداری فاز اول پارک خطی بلوار خلیج فارس تا پایان هفته جاری خبر داد. منوچهر  غفاری درباره اقدامات صورت گرفته در این پروژه اظهار داشت: جمع‌آوری و انتقال نخاله‌ها و ضایعات ساختمانی و تراشه‌های آسفالت از محل مورد نظر، خاک‌ریزی به تعداد یک‌هزار و ۴۰۰ سرویس توسط کامیون‌های ۱۰ [&hellip

شهردار منطقه ۱۰ شهرداری کرج از بهره‌برداری فاز اول پارک خطی بلوار خلیج فارس تا پایان هفته جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: فاز اول پارک خطی بلوار خلیج فارس در کرج به بهره‌برداری می‌رسد

منوچهر  غفاری درباره اقدامات صورت گرفته در این پروژه اظهار داشت: جمع‌آوری و انتقال نخاله‌ها و ضایعات ساختمانی و تراشه‌های آسفالت از محل مورد نظر، خاک‌ریزی به تعداد یک‌هزار و ۴۰۰ سرویس توسط کامیون‌های ۱۰ تنی و تسطیح به مساحت ۵ هزار متر مربع به وسیله بولدوزر و گریدر، تهیه و نصب انشعاب آب ۱ اینچ به تعداد یک فقره، لوله‌گذاری جهت انتقال آب به طول ۲۵۰ متر طول از اقدامات صورت گرفته واحد فضای سبز تا قبل از اجرای اصلی پروژه فضای سبز  است.

وی در ادامه ضمن بیان این که تمامی سطوح عرصه این پروژه به وسیله کاشت گل، درخت، درختچه و چمن زینت داده شده است افزود: ۸۰۰ متر چمن کاری، ۲ هزار و ۷۸۵ متر رزکاری و کاشت درختچه‌های زینتی، ۵۷۰ متر گل‌های فصلی تعویض شونده و ۵۱۰ متر گل‌های فصلی ثابت و پوششی از عمده فعالیت‌هایی بود که واحد فضای سبز منطقه جهت سر سبز شدن سطح عرصه این پروژه به مرحله اجرا درآورده است.

سرپرست شهرداری منطقه ۱۰ کرج گفت: معبر سازی و جدول‌گذاری به طول ۴۵۰ متر، به عرض ۲ متر و به مساحت ۵۰۰ متر مربع، احداث کانال جهت هدایت آب‌های سطحی به طول ۵۶۰ متر،حفر سه حلقه چاه جذبی در قسمت‌هایی که امکان اجرای پروژه جدول‌گذاری وجود نداشت، جدول‌گذاری پیاده‌رو به طول ۷۰۰ متر طول با کفپوش آسفالت از دیگر اقدامات عمرانی صورت گرفته منطقه جهت بهره‌برداری از فاز اول این پروژه است.

غفاری در ادامه به تشریح مشخصات سیستم روشنایی فاز اول این پروژه که تا پایان هفته جاری به اتمام خواهد رسید پرداخت و افزود: تعداد ۱۲ شعله پراژکتور به ارتفاع ۱۱ متر در طول مسیر این پروژه در حال انجام می‌باشد که امید می‌رود بتواند روشنایی فاز اول این پروژه را تأمین کند.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با بهره‌برداری از دو فاز دیگر این پروژه تا پایان سال جاری و افتتاح آن به عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین کمپ مسافران گذری به استقبال از بهار سال ۱۳۹۲ برویم.

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۰
کد خبر : 789
بازدیدها: 330

پاسخی بگذارید »