جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

غذای عجیبی که پختنش نیاز به ماسک دارد

danesheroz2 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

تست کردن خوراکی های تند کار هر کسی نیست و تخصص خاصی می خواهد.اما گاهی اوقات،میزان زیاد استفاده از فلفل می تواند به رکوردهای جهانی تبدیل شود

به گزارش گروه خواندنی دانش روز، فلفل یکی از چاشنی هایی است که برای هر غذایی می تواند معجزه گر باشد و آن را خوشمزه و خوش طعم می کند. البته این ادویه همیشه برای رکورد شکنی های مختلف نیز آماده به خدمت بوده است.

بسیاری از مردم خیلی با خوردن خوراکی های تند رابطه خوبی ندارد اما عده ای نیز هستند که هیچ غذایی را بدون فلفل نمی خورند. به تازگی یک رستوران در منهتن آمریکا غذایی بسیار خاص و تند درست کرده است که تندترین ماده خوراکی دنیا لقب گرفته است.

1195663_619

این خوراکی با تندترین ادویه ها و البته ماده ای خاص که بیشتر در ساخت گاز اشک آور از آن استفاده می شود پخته شده است. سر آشپز این رستوران برای طبخ آن مجبور است از ماسک های مخصوص استفاده کند تا خودش دچار مشکل نشود.

این رستوران به تازگی این غذا را به عنوان سس در کنار گوشت ها مختلف نیز سرو می کند اما باز هم کسی دست به آن نمی زند چرا که تا به حال کسی نتوانسته آن را تمام کند و دو نفر نیز راهی بیمارستان شده اند. افرادی که این غذا را تست کرده اند می گویند خوردن آن به مانند جویدن یک نارنجک می ماند که هر لحظه ممکن است در دهان شما منفجر شود.

1195662_688

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱
کد خبر : 24712
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »