چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عید نوروز با اجرای چهره ها و هنرمندان در “رادیو تهران”

danesheroz1 اسفند ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
عید نوروز با اجرای چهره ها و هنرمندان در “رادیو تهران”

دانش روز: داریوش کاردان، سعید شیخ زاده، امیر صمصامی، ناصر طهماسب، مریم شیرزاد و میرطاهر مظلومی اجرای برنامه های نوروزی “رادیو تهران” را بر عهده دارند

به گزارش دانش روز، به نقل از  روابط عمومی رادیو تهران؛ در نوروز سال ۹۳ شبکه رادیویی تهران با تدارک بیش از ۳۳ ویژه برنامه و در ۱۴۷۹۰ دقیقه، با اجرای هنرمندان داریوش کاردان، سعید شیخ زاده، امیر صمصامی، ناصر طهماسب، مریم شیرزاد،میرطاهر مظلومی،عباس محبی وجمشید جم و… برنامه های عیدانه را تقدیم شنوندگان می کنند.

برنامه “سال نو مبارک” در روز سال تحویل از ساعت ۱۷:۳۰ تا  ۲۱:۳۰با اجرایداریوش کاردان و میرطاهر مظلومیو با حضور امیر صمصامی بارویکرد پاسداشت سنت تحویل سال نوپخش می شود. از دیگر برنامه هاآواز قناری” با اجرای مریم شیرزاد و ناصر طهماسب، سعید شیخ زاده و نسیم رضاخوانی است که به صورت زنده، با حضور شهروندان تهرانی در استودیو شماره ۸از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰ روی آنتن رادیو تهران می رود.

ویدا شهشهانی، عباس محبی، امیر پارسی، فرانک رفیعی ، احمد ایرانی خواه، سیمین و فرزین دیبا، مریم فروزنده بازیگران برنامه”بهارانه” از اول تا ۱۵ فروردین، از ساعت ۱۶ تا ۱۷ شنوندگان رادیو تهران را همراهی می کنند. نوازنده ویولن حسن مصطفی پور، نوازنده ضرب و تنبک مهدی سعیدی و محمد خجسته نیز لحظات شادی را به شنوندگان هدیه می کنند.

گلچینآوای نیمه شببه تهیه کنندگی جمشید جم خواننده یار دبستانی من از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین، با پخش موسیقی های ناب و اصیل ایرانی، از ساعت ۲ تا ۳ بامداد پخش می شود.

ویژه برنامه های نوروزی شبکه رادیویی تهران را از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف ۱۳۳۲ بشنوید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳
کد خبر : 99436
بازدیدها: 215

پاسخی بگذارید »