پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هیئت رئیسه مجلس:

عوامل فتنه ی ۸۸ قابل بخشش نیستند

danesheroz1 آبان ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
عوامل فتنه ی ۸۸ قابل بخشش نیستند

دانش روز: محمد حسین فرهنگی بیان داشت: افرادی که پس از تایید قانونی انتخابات سال ۸۸ دست به اقداماتی بر علیه جمهوری اسلامی ایران زدند، تفکری بر ضد اسلام و نظام داشتند و رفتار آنان قابل بخشش نیست

به گزارش دانش روز،  محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات هسته ای ژنو ۳ در گفتگو با خبرنگار سیاسی آناج بیان داشت: با وجود اینکه شاهد اظهارات متناقض از سوی مسولین غربی در طی مذاکرات بوده ایم اما مسوولین نظام اعلام کرده اند که به هیچ وجه از منافع جمهوری اسلامی ایران کوتاه نخواهند آمد.

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تیم مذاکره کننده ایرانی در چهارچوب منافع نظام حرکت می کند و هرگونه خروج از این چهارچوب مورد پذیرش مردم ایران نخواهد بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار آناج درباره اقدام اخیر وزارت خارجه در تعیین کاردار سفارت انگلستان بیان داشت: هرگونه حرکت در جهت کاهش تنش که به روند مذاکرات اخیر کمک کند با حفظ منافع ملت و رعایت حقوق و احترام ها مورد حمایت قرار می گیرد.

فرهنگی در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشت افرادی که در جریان فتنه ۸۸ نقش داشتند به مناصب دولتی، اظهار داشت: می توان عوامل فتنه ۸۸ را در دو گروه جای داد. افرادی که در زمان انتخابات مسیر قانونی را طی کرده و انتقاداتی نیز انجام  دادند را نمی توان جزو عوامل فتنه محسوب کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی که پس از تایید قانونی انتخابات سال ۸۸ دست به اقداماتی بر علیه جمهوری اسلامی ایران زدند، تفکری بر ضد اسلام و نظام داشتند و رفتار آنان قابل بخشش نیست.

منبع: دانا

چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۵
کد خبر : 74983
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »