دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عمل خداپسندانه یک سرباز وظیفه‌ شناس

danesheroz1 مهر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
عمل خداپسندانه یک سرباز وظیفه‌ شناس

دانش روز: سرباز وظیفه‌ ىشناس اردبیلی چک ۲۰۰ میلیون تومانی گم شده را به صاحبش رساند و کارت‌ های بانکی او را نیز تحویل داد

به گزارش دانش روز،  این سرباز وظیفه‌شناس عصر امروز در حرکتی به یاد ماندنی همه این وسایل گم شده را که در سالن کنفرانس ولایت پیدا کرده بود به صاحبش برگرداند تا روحیه وظیفه‌شناسی، صداقت و امانتداری خود را به خوبی نشان دهد.

بهروز افتاده این سرباز وظیفه‌شناس در این زمینه گفت:  روز پیش که در حال جمع و جور کردن سالن ولایت سپاه اردبیل بودم به یکباره با کیف حاوی چکی به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان و کارت‌های بانکی یک نفر به همراه رمزهایش روبه‌رو شدم که به سرعت این مدارک را به مسئولان ذی‌ربط ارائه کردم تا بعد از بررسی امروز صاحب آن به این مکان دعوت شد تا تحویل او شود.

وی افزود: ما مسلمان هستیم و وظیفه دینی و شرعی ما حکم می‌کند اصل امانتداری را به خوبی رعایت کنیم و اجازه ندهیم حق و حقوقی ضایع شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، افتاده تصریح کرد: بنده با برگرداندن این رقم به همراه کارت‌های عابر بانک‌هایی که رمزهای آن در کیف بود، توانستم امروز به آرامش و امنیت کامل برسم و با وجدانی راحت و آسوده امشب استراحت می‌کنم.

این سرباز وظیفه‌شناس در حالی ۲۰۰ میلیون تومان چک حامل و عابر بانک‌ها را به صاحبش برگرداند که هیچ تمنا و درخواستی نیز مبنی بر هدیه یا کادو نداشت.

منبع:فارس

پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۵
کد خبر : 66147
بازدیدها: 109

پاسخی بگذارید »