شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

علی دایی: رونالدو از انتخاب مسی خیلی عصبانی شد/ اینیستا دومین بازیکن برتر دنیاست

danesheroz دی ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

کاپیتان سابق ایران در مورد حضور خود در مراسم انتخاب برترین های فوتبال جهان صحبت هایی را بیان کرد

به گزارش دانش روز ، علی دایی که به عنوان عضو کمیته کارشناسی فیفا به مراسم انتخاب برترین های فوتبال جهان حضور داشت در پایان این مراسم به صورت تلفنی با برنامه تلویزیونی ۹۰ گفت و گو کرد.

وی در خصوص این مراسم گفت: مانند سالهای گذشته لیونل مسی با شایستگی انتخاب شد و جالب بود که برای اولین بار تمام حاضران در سالن به احترام مسی ایستادند و او را تشویق کردند.

سرمربی تیم راه آهن ادامه داد: بار دیگر ثابت شد که فوتبال جهان در قبضه اسپانیاست چراکه اکثر بازیکنان برتر دنیا اسپانیایی هستند و همگی نیز در لیگ اسپانیا بازی می کنند.

دایی در خصوص واکنش رونالدو پس از اعلام نام مسی به عنوان برترین بازیکن جهان گفت: مهاجم رئال خیلی ناراحت شد و کاملا در چهره وی مشهود بود. مسی نیز از اینیستا و بارسلونا صحبت کرد اما حرفی در خصوص رونالدو نزد. به هر حال باید پذیرفت که کلاس بازی مسی از تمام فوتبالیستها بالاتر است و رکوردهای امسال وی نیز به انتخاب شدنش کمک کرد.

سرمربی سابق تیم ملی با بیان این مطلب که برای انتخاب اولیه بهترین های فوتبال جهان به عنوان عضو کمیته کارشناس فیفا حق رای داشته است، تاکید کرد که از نظر وی پس از مسی، اینیستا بهترین بازیکن جهان است.

منبع: نامه

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۶
کد خبر : 3145
بازدیدها: 376

پاسخی بگذارید »