پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

علاقمندی والدین به استفاده هرچه بیشتر از ابزارهای موبایلی در کلاس درس

atena92 اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
علاقمندی والدین به استفاده هرچه بیشتر از ابزارهای موبایلی در کلاس درس

بیش از نیمی از والدین آمریکایی بر این باورند که مدارس باید بیش از پیش دستگاه‌های موبایلی را در جریان آموزش به کار گیرند

به نقل ا ز فارس؛  بیش از نیمی از والدین آمریکایی بر این باورند که مدارس باید بیش از پیش دستگاه‌های موبایلی را در جریان آموزش به کار گیرند و در این میان یک‌سوم آن‌ها هم به این نتیجه رسیده‌اند که مدارس باید این قبیل ابزارها و دستگاه‌ها را در کلاس درس استفاده کنند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، این نتایج جدید مربوط به مطالعه‌ای می‌شود که برای شناخت رفتارهای والدین انجام شده است تا کارشناسان دریابند که پدرها و مادرها تا چه اندازه با استفاده از ابزارهای موبایلی در خارج و داخل کلاس درس موافق هستند.

این مطالعه را دو مرکز Grunwald Associates و Learning First Alliance انجام دادند که البته شرکت مخابراتی AT&T هم آن را پشتیبانی می‌کرد.

“چریل اسکات ویلیامز”(Cheryl Scott Williams) مدیر مرکز Learning First در این خصوص گفت: «آموزش مبتنی بر ابزارهای موبایلی به یک نکته قابل ملاحظه تبدیل شده است و مراکز آموزشی دریافته‌اند که برای فناوری‌های موبایلی مخصوص داخل کلاس درس پتانسیل فراوانی وجود دارد».

او توضیح داد: «هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده است تا والدین و معلمان تلاش خود را افزایش دهند تا از ابزارهای موبایلی در کلاس‌های درس بیشترین استفاده را ببرند».

جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۲
کد خبر : 14482
بازدیدها: 225

پاسخی بگذارید »