چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عقب نشینی ۱۰۰ روزه روحانی!

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
عقب نشینی ۱۰۰ روزه روحانی!

دانش روز: دکتر حسن روحانی در حالی که در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مدعی شده بود: “راه حلهای کوتاه مدتی یک ماه و ۱۰۰ روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی در دولت تدبیر وامید پیش بینی شده است” دیروز ۱۰۰ روز از مواضع خود عقب نشینی کرد!

به گزارش دانش روز، دکتر حسن روحانی  در نخستین نشست خبری خود به عنوان رییس جمهوری ایران با خبرنگاران داخلی و خارجی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا که پرسید “قدرت خرید کارگران ۵۰ درصد کاهش یافته است. در ۳ دهه گذشته فاصله دستمزد کارگران و تورم به بهانه های مختلف دائماً افزایش یافته و شکاف عمیقی ایجاد شده. برنامه‌تان برای پرکردن شکاف چیست؟” گفت: بین افزایش دستمزد و تورم وقتی فاصله ایجاد می شود یعنی فشار به زندگی روزمره مردم و بخصوص کارگران. دولت مصمم است این شکاف را پرکند. اما اینکه زمان‌بندی برنامه چطور خواهد بود وابسته به بررسی‌هایی است که انجام خواهد گرفت. در طول ۱۰۰ روز اول همکاران من وضعیت واقعی کشور را به تدریج برای مردم بیان خواهند کرد که مردم بدانند وضع اقتصادی کشور چگونه است و مشکلات کشور چگونه است.

روحانی برای عقب نشینی خود البته از رسانه ها هم مایه گذاشت و اینطور راه را برای عقب رفتن از مواضع پیشین خود باز کرد: البته در این ۱۰۰ روز هم برنامه هایی تقدیم و اجرا خواهد شد. اینکه برخی رسانه ها گفتند در ۱۰۰ روز اول فقط گزارش کار تهیه می شود اینطور نیست. بلکه همزمان اقداماتی هم در زمینه اقتصادی اجتماعی فرهنگی و حتی سیاست خارجی و داخلی انجام خواهد شد. در تدوین کارگروه ها همه برنامه های کوتاه مدت و میام مدت و بلند مدت تدوین کرده اند. برنامه ۱۰۰ روزه و ۶ ماهه و سالانه داریم. در این زمینه هم اقداماتی خواهد شد اما اینکه کی این شکاف کاملاً پر میشود بستگی به بررسی ها دارد. اما اصل این به عنوان یک هدف مدنظر خواهد بود.

حسن روحانی در حالی که در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مدعی شده بود: “راه حلهای کوتاه مدتی یک ماه و ۱۰۰ روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی در دولت تدبیر وامید پیش بینی شده است” امروز ۱۰۰ روز از مواضع خود عقب نشینی کرد.

روحانی چند روز قبل از انتخابات در مواجهه با دوربین شبکه یک تلویزیون اعلام کرد: «برای مشکلات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و سیاست خارجی، برنامه یک ماهه و ۱۰۰ روزه نیز وجود دارد. ما می‌توانیم در زمان کوتاه تحول اقتصادی به وجود آوریم و با ایجاد یک دوره تنفس مشکلات را حل کنیم.»
حسن روحانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید برای حل مشکلات کشور گفت: راه حلهای کوتاه مدتی یک ماه و ۱۰۰ روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی در دولت تدبیر وامید پیش بینی شده است که با این برنامه ما می‌توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

تصاویر سایت روحانی:

عقب نشینی ۱۰۰ روزه روحانی

عقب نشینی ۱۰۰ روزه روحانی

منبع:دانا
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۳
کد خبر : 47623
بازدیدها: 202

پاسخی بگذارید »