سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عظمت ۹ دی آتش استکبار جهانی را به گلستان تبدیل کرد

danesheroz1 دی ۷, ۱۳۹۲ ۰
عظمت ۹ دی آتش استکبار جهانی را به گلستان تبدیل کرد

دانش روز: راهپیمایی ۹ دی درس های بزرگی و فراوانی هم برای مخالفین داخلی و خارجی این نظام اسلامی و هم برای پشتیبانان اصلی انقلاب که مردم آگاه همیشه در صحنه هستند دارد که هر سال با فرا رسیدن این روز تاریخی برگی از عبرت ها ی آن رقم می خورد و درسی از آن برای همه شناخته می شود

 به گزارش دانش روز، برگ های کتاب انقلاب ۳۵ ساله مرمان ایران زمین هر روز رقم می خورد  و روزهایی را در خود ثبت می کند کهخ باید سال ها بگذرد تا میوه های پر بار تر را از آن برداشت کرد.

مطمئنا روز ۹ دی در تاریخ اسناد انقلاب اسلامی از ماندگارترین ایامی است که در آن دوران آتشی را که استکبار جهانی توسط ایادی داخلی اش در کشور از ماه ها قبل از ایام انتخابات دهم ریاست جمهوری در خرداد ۸۸ به پا کرده بود به گلستان سر سبزی تبدیل کرد و عبرتی بود برای همه اهالی فتنه انگیزی تا بدانند اگر ۸ ماه با بر پایی آشوب اغتشاش به آتش کشیدن اموال عمومی و بیت المال سلب امنیت و آرامش از مردم کشورشان می خواستند با آبی که در آسیاب دشمن می ریزد به نهایت آرزوی خود که تغییر نظام اسلامی است برسند، این امری محال و دور از دسترس خواهد بود.

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی یعنی ۲۲ بهمن ۵۷  تا به امروز و در مقاطع حساس همه مردم چه عوام و چه خواص مورد آزمون الهی قرار گرفتند و باطن وجودی خود را به نمایش گذاشتند.

در دوره ای با نا آرامی ها و آشوب های کموله ها در اطراف مرزهای کشور تشکیل دولت موقت و سازهایی که علیه مواضع امام راحل (ره) کوک شد، شروع ۸ سال دفاع مقدس و کارشکنی های بنی صدر خائن و ستون پنجمی ها یی به نام منافقین، حادثه کوی دانشگاه ۷۸ و در نهایت انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ که در تمامی این موارد به کرات زمینه ای شد برای آزمون دنیا طلبی و دین خواهی.

البته در هیچ دوره ای مانند این ۸ ماه نبرد مقدس ایران اسلامی با مخالفین داخلی و دشمنان خارجی که از اپوزیسیون تا منافقین، ملحدین و کفار، سلطنت طلبان تشکیل شده بودند مدعان انقلابی غربال گری نشدند. در واقع این فتنه زمینه ای بود برای آزمونی که “یوم تبلی السرائر” شد.

آری روزی که در قرآن وعده اش را داده که یکی از اسامی روز قیامت می باشد یعنی روزی  که باطن ها آشکار می شود و نقطه عطف نمایش باطن های زشت فتنه گران حرمت شکنی روز عاشورای حسینی بود.

درواقع ۹ دی نمادی شد برای ملت ایران تا انزجار و خشم خود را از حرمت شکنی نسل جدید منافقین این دوره به ساحت مقدس امام حسین (ع) اعلام کنند.

راهپیمایی ۹ دی درس های بزرگی و فراوانی هم برای مخالفسین داخلی و خارجی این نظام اسلامی و هم برای پشتیبانان اصلی انقلاب که مردم آگاه همیشه در صحنه هستند دارد که هر سال با فرا رسیدن این روز تاریخی برگی از عبرت ها ی آن رقم می خورد و درسی از آن برای همه شناخته می شود.

مردم با ۹ دی دفاع خود را از ارزش های انقلاب، ولایت فقیه و آرمان های اصیل معمار کبیر انقلاب که در این مدت تابلو و پرچم انقلاب گری عده ای فریب خورده و ولجوج که خود را وارد بازی ۲ سر باختی کردند، شده بود، نشلان دادند امثال موسوی و کروبی که حکم پیاده نظام های دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را دارند حتی با سوزاندن زمین باخته انتخابات هم نمی توانند دین مداری، ولایت مداری ، بصیرت و پشتیبانی از انقلاب ۳۵ ساله را که با خون ارزشمند جوانان این مرز و بوم بارور شده از آنان بگیرند.

مطمئنا هر انقلابی شاهد ریزش ها و رویش هایی است که باید درس عبرتی برای همه مدعیان این راه باشد. هشت ماه نبرد مقدس که از خرداد ماه ۸۸ تا بهمن ۸۸ خودنمایی کرد نیز از این امر مستتثنی نبود.

رهبر معظم انقلاب در ۹ دی سال ۸۸ در جمع اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا تاکید کردند: “واقعیت های جامعه نیز نشان می دهد هر مقدار ریزش بود، دو برابر آن رویش وجود دارد.”

قابل انکار نیست که یکی از بازوان قدرتمند نظام اسلامی دانش آموزان معتقدی هستند که جزء رویش های عظیم دوره چهارم انقلاب که دهه پیشرفت و عدالت است، محسوب می شوند.

دانش آموزان که حتی در دوران فتنه ۸۸ به سن رای دادن نرسیده بودند و توفیق شرکت در این تکلیف الهی را نداشتند اما با کسب بصیرت و فصل الخطاب قرار دادن فرمایشات مقام عظمای ولایت از بسیاری از خواص در این زمینه پیشی گرفته و با حضور گسترده خود در ایام ۹ دی و ۲۲ بهمن سنگر رویش ها ی قوی انقلاب را حفظ کردند و امروز نیز پس از گذشت ۴ سال از ان دوران این حضور در میدان پر شورتر و فتح سنگرهای بصیرت از سوی این فاتحان قله علم و عمل بیشتر احساس می شود.

با وجود اینکه مردم غیور و عزتمند ایران اسلامی توانستند در ۹ دی های بیشماری مانع التهاب آفرینی دشمنان در ایجاد شکاف بین صفوف مردم و نظام شوند اما غفلتی عظیم خواهد  بود که گمان ببریم کینه و عداوت دشمن و سرمایه گذاری شان بر روی نقاط ضعف داخلی ما پایان یافته و می توان به آنها اعتماد کرد. بلکه استکبار جهانی هر زمانی با اسلحه مدرن تر برای نابودی عزت و مقاومت ایران اسلامی قدم برخواهد داشت.

نکته غمناک و تاسف انگیز در این دوره این است که با روی کار آمدن دولت یازدهم نقل محافل خبری و رسانه ای داخحل و بییگانه شده به فراموشی سپرده شدن تمامی جنایات کثیف سران فتنه و دارودسته آنان است که عده ای با دمیدن در شیپور اعتدال خواهی، خواسته برداشته شدن حصر خانگی که کمترین مجازات سران فتنه است را مطرح می کنند، آن هم در ایامی که پرچم عزای امامی در کشور برافراشته شده که روزی همین حرمت شکنان آن را به زیر پای خود نهادند تا شادی یزیدیان زمان را فراهم کنند.

حال سوال این جاست هم صدا شدن با دشمن و بلندگوی رسانه های غربی بودن تا چه زمانی قرار است ادامه پیدا کند؟!

گویی عده ای هنوز از راهپیمایی عظیم ۹ دی درس عبرت نگرفته اند، مردم ایران اسلامی ثابت کرده اند هرگز به قانون شکنان تاریخ باج نمی دهند و این رسوایی غرب است که نمی خواهد خواری و ذلت خود را باور کند.

 

منبع: همشاگردیها

شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۱
کد خبر : 83223
بازدیدها: 354

پاسخی بگذارید »