شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عضو خبرگان رهبری: انتخابات پر شور از مصادیق حماسه سیاسی است

sheida92 اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
عضو خبرگان رهبری: انتخابات پر شور از مصادیق حماسه سیاسی است

ارومیه – نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات از مصادیق مهم خلق حماسه سیاسی است و به همین علت باید به صورت پرشور و دشمن شکن برگزار شود

[عضو خبرگان رهبری: انتخابات پر شور از مصادیق حماسه سیاسی است]

به نقل از ایرناآیت الله سیدعلی اکبر قرشی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک واجب شرعی است افزود: برگزاری باشکوه انتخابات تیرخلاصی به سوی توطئه های دشمنان نظام اسلامی است.

وی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در ۲۴ خرداد با حضور در انتخابات و خلق حماسه ای بزرگ، شعار امسال را تحقق می بخشند و بار دیگر توطئه های مختلف دشمن علیه ایران اسلامی را بر هم می زنند.

عضو خبرگان رهبری، با تاکید بر انتخاب فردی اصلح و ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات افزود: برای انجام یک انتخابات سالم مملکت نیاز به آرامش و امنیت دارد و با هر شخص و گروهی که موجب سلب آرامش مردم در انتخابات شود باید برخورد شود.

آیت الله قرشی ادامه داد: مردم با هوشیاری و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضوری مقتدرانه در انتخابات خواهند داشت و لازمه قدردانی از این مردم آگاه و بصیر این است که مسوولان برگزار کننده انتخابات بیش از گذشته، تلاش و توان خود را برای جذب اعتماد عمومی به کار بگیرند.

وی گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب باید نسبت به امانتداری و بی طرفی عوامل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اطمینان داشته باشند.

آیت الله قرشی گفت: رعایت قانون و امانتداری به عنوان دو عنصر اصلی در روند برگزاری انتخابات از سوی عوامل اجرایی و نظارتی، موجب جلب اعتماد عمومی مردم و حضور دشمن شکن آنها در پای صندوقهای رای می شود.

شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸
کد خبر : 16437
بازدیدها: 137

پاسخی بگذارید »