پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران گفت:

عضوگیری سرای روزنامه‌نگاران تا پایان اردیبهشت ادامه دارد

atena92 اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۲ ۰

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران با بیان اینکه در حال حاضر سرای روزنامه‌نگاران دارای ۲۵۰۰ عضو رسمی و ۹۰۰ عضو باشگاهی است، گفت: عضوگیری سرای روزنامه‌نگاران تا پایان اردیبهشت ادامه دارد

به نقل از فارس؛ مجید امرایی  اظهار داشت: از ابتدای اردیبهشت عضوگیری مجدد خبرنگاران در سرای روزنامه‌نگاران آغاز شده است که تا پایان اردیبهشت نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران افزود: در حال حاضر سرای روزنامه‌نگاران دارای ۲۵۰۰ عضو رسمی و ۹۰۰ عضو باشگاهی است.

وی اضافه کرد: افرادی که مایل به عضویت در این سرا هستند باید هم‌اکنون در یکی از رسانه‌ها (مکتوب، دیداری، شنیداری و …) مشغول فعالیت باشند.

امرایی متذکر شد: افراد متقاضی برای ثبت نام می‌توانند به صورت حضوری به سرای روزنامه‌نگاران مراجعه یا از طریق ارتباط با روابط عمومی سرای روزنامه‌نگاران مدارک مورد نیاز را ایمیل کنند.

وی افزود: مدارک مورد نیاز، معرفینامه از رسانه مربوطه، کپی کارت خبرنگاری، کپی کارت ملی، کپی صفحه اول شناسنامه، دو قطعه عکس سه در چهار و فرم درخواست برای عضویت را شامل می‌شود.

امرایی درباره تسهیلاتی که برای اعضای سرای روزنامه‌نگاران در نظر گرفته شده خاطرنشان کرد: تخفیف بیمه تصادفات خودرو، تخفیف بیمه شخص ثالث، تخفیف بیمه آتش‌سوزی، تخفیف برای بازدید از اماکن تاریخی استان‌های همدان و کرمانشاه، استفاده از کتابخانه تخصصی سرای روزنامه‌نگاران و تخفیف ۳۰ درصدی بلیت در مجموعه تئاتر شهر و مجموعه ایرانشهر و … از جمله تسهیلات در نظر گرفته شده برای اعضا است.

شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
کد خبر : 14800
بازدیدها: 281

پاسخی بگذارید »