دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عزیز اکبریان:ما امانت دار مردم هستیم

danesheroz2 خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
عزیز اکبریان:ما امانت دار مردم هستیم

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از تایید صلاحیت ۱۲۰ نامزد شورای شهر در این استان خبر داد و گفت: مشکل امروز کشور ما پراید یا بنز سوار شدن نیست و باید به مشکلات بزرگتری توجه شود.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، عزیز اکبریان شامگاه دوشنبه در همایش ناظرین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان های کرج و اشتهارد که در تالار شهیدان نژادفلاح برگزار شد، با بیان این مطلب که در شهرستان های کرج، کمالشهر و محمدشهر، در هرحوزه انتخاباتی دو مسئول حضور خواهد داشت و برآرای مردم نظارت خواهند کرد، اظهارداشت: ناظران حق ندارند در تبلیغات هیچ یک از کاندیداها شرکت کنند، ما امانت دار مردم هستیم.

13920307000122_PhotoA
وی از ثبت نام سه هزارو ۴۰۹ نامزد انتخاباتی شورای شهر در استان البرز خبر داد و افزود: از این تعداد ۲۰۰ نفر انصراف دادند و نزدیک به ۳۰۰ نفر از آنها رد صلاحیت شدند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون وضعیت ۲۰۰ نفر از آنها بررسی شده و از این تعداد ۱۲۰ نفر تایید صلاحیت شده اند و به زودی وضعیت باقی افراد نیز بررسی خواهد شد.
رد صلاحیت ۵ درصد کاندیداها
اکبریان در ادامه گفت: در استان البرز کمتر از ۵ درصد نامزدهای انتخاباتی شورای شهر رد صلاحیت شده اند.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تایید صلاحیت ۸ نفر از کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: این افراد که مورد تایید شورای نگهبان بوده اند پس مورد تایید ما نیز هستند، حال با توجه به وجود سلایق مختلف، ما باید تشخیص دهیم که به چه  کسانی رای دهیم.
تصمیم گیری شورا برای ۷۰۰ میلیارد تومان
وی با تاکید براین مطلب که انتخاب فرد شایسته در شورا و ریاست جمهوری امری خطیر است، عنوان کرد: بودجه شهردار کرج در سال جاری ۷۰۰ میلیارد تومان است که شورا باید در مور این مبلغ تصمیم گیری کند و بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه کشوری است که تصمیم گیری در این خصوص نیز به عهده رئیس جمهور است، پس مردم باید در انتخاب خود دقت کنند دقت کنند.

عزیز اکبریان اعلام کرد: ما باید به کسانی رای بدهیم که تا امروز امتحان خود را پس داده باشند، داشتن تجربه، ولایت پذیری، پایبندی به آرمان های امام(ره) و همچنین ساده زیستی باید از ویژگی های رییس جمهور باشد.
مشکل کشور ما بنز یا پراید سواری نیست
وی افزود: متاسفانه بیشتر کانیداها فقط بحث ساده زیستی را سرلوحه کار خود قرار می دهند و از ماشین پراید استفاده می کنند، اما باید دانست که مشکلات کشور ما بنز یا پراید سواری نیست و باید به مشکلات بزرگتری توجه شود.
البته این بخش از صحبت های اکبریان با اعتراض برخی از حاضرین مبنی بر تخریب کاندیداها توسط نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی روبرو شد که اکبریان در پاسخ گفت: هدف ما تخریب یا تبلیغ هیچ یک از کاندیداها نیست اما باید دانست که مردم در انتظار حل مشکلات کشور هستند.

منبع: مهر

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۰
کد خبر : 21581
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »