پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عزیزی:کی روش از جان این فوتبال ضعیف چه می خواهد؟

danesheroz بهمن ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر قرار است راجع به لبنان هم صحبت کنیم، باید در فوتبال را تخته کنیم زیرا لبنان یک کشور سطح ۳ آسیا است

خداداد عزیزی اظهار داشت: چرا باید برای بازی با لبنان در مورد شرایط تیم ملی صحبت کنیم؟ یعنی قرار است لبنان را هم نبریم؟ درست است که در بیروت به این تیم باختیم اما در تهران باید ببریم. اگر قرار است ما بنشینیم و راجع به لبنان هم صحبت کنیم باید در این فوتبال را تخته کنیم.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: لبنان در هر سطحی که باشد در حد و اندازه فوتبال ما نیست. این کشور ضعیف است و اصلا نباید حرفش را بزنیم و این تیم نیازی به بحث ندارد، اصلا نباید وقتمان را بگذاریم و در مورد این تیم های ضعیف و سطح پایین فوتبال آسیا حرف بزنیم.

وی تصریح کرد: این روزها ملی پوشان ما حرف از انتقام از لبنان می زنند، یعنی ما باید از لبنان با این فوتبالش انتقام بگیریم و به فکر انتقام از چنین تیم سطح پایینی باشیم؟ با این حرف ها بازی با لبنان بی خودی دارد گنده می شود چون لبنان در آن قد و قواره نیست که راجع به آن بحث کنیم.

عزیزی در ادامه گفت: کی روش راجع به سطح فوتبال ما و سطح فنی دربی اظهار نظر کرده و آن را پایین دانسته است. کی روش که راجع به فوتبال ما اظهار نظر می کند و سطح آن را پایین می داند، چرا در فوتبال ایران مانده است؟ اگر فوتبال ایران اینقدر ضعیف است، کی روش از این فوتبال برود.

کی روش از جان این فوتبال ضعیف چه می خواهد؟

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: به قول کی روش سطح لیگ ما پایین است و فوتبال ایران ضعیف است اما تیم ما با حضور او چکار کرده است؟ هیچ اتفاقی در تیم ملی نیفتاده و در این ۲ سالی که کی روش بوده، هیچ تغییر و تحولی در تیم ملی شاهد نبوده ایم. کی روش که ایراد می گیرد، باید بداند که تیم ملی هم بی ایراد نیست. فوتبال ما همین است، هر کسی که می تواند، کار کند و هر کسی هم نمی تواند برود و در این فوتبال نماند. کی روش چه اجباری دارد که بماند؟

وی افزود: تیم ملی الان زیبا بازی نمی کند و اگر خدا بخواهد انشاالله در ۱۰۰ سال آینده بازی زیبا و تماشاگرپسندی را از تیم ملی شاهد خواهیم بود. کی روش که هیچ تغییری ایجاد نکرده و فعلا هیچی از تیم ملی نمی بینیم.

عزیزی تصریح کرد: آقایان از خارج می آیند وارد فوتبال ما می شوند، پولشان را می گیرند و می گویند فوتبال ایران ضعیف است. اگر ضعیف است چرا آمده اند؟ حالا که آمده اند چرا مانده اند؟ این مربیان خارجی از جان فوتبال ما چه می خواهند؟

وی در ادامه گفت: چطور می شود که پول فوتبال ایران خوب است اما سطح آن ضعیف است؟ وقتی این آقایان می خواهند به فوتبال ما بیایند چرا تحقیق نمی کنند تا به این فوتبال ضعیف نیایند. آنها که حرفه ای هستند و دنبال فوتبال قوی، به چه دلیل ایران را انتخاب کرده اند؟ شک نکنید فقط به خاطر مسائل مالی و پول های هنگفتی است که در فوتبال ایران می گیرند.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: دلیل حضور مربیان خارجی در فوتبال ما فقط پول است و اگر قرار است تغییر ایجاد نکنند، چرا آمده اند؟ اگر هر نمی توانند به فوتبال ما کمک کنند، استعفا بدهند و بروند، چرا نمی روند؟
این به خاطر بی عرضگی خودمان است که همه اختیارات را به مربیان خارجی می دهیم و باید هم همین حرف ها را بشنویم.

عزیزی در پایان گفت: فکر نمی کنم فوتبال ما اینقدر ضعیف باشد که هر کسی هر چه دلش بخواهد در مورد آن بگوید. آقایان الان این حرف ها را می زنند چون نتیجه نمی گیرند و وقتی که نتیجه نمی گیرند، باید هم چنین بهانه هایی بگیرند.
اگر آقایان نتیجه می گرفتند، فوتبال ایران خیلی عالی، زیبا و سطح بالا بود. چرا کرانچار که نتیجه می گیرد این حرف ها را نمی زند؟

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۵
کد خبر : 5755
بازدیدها: 173

پاسخی بگذارید »