شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عرضه نوشت افزار کانون پرورشی فکری البرز در کافه کتاب سما

danesheroz1 شهریور ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
عرضه نوشت افزار کانون پرورشی فکری البرز در کافه کتاب سما

دانش روز: مدیرکل کانون های پرورشی فکری کودکان و نوجوانان البرز از عرضه محصولات این حوزه در کافه کتاب سما خبر داد

به گزارش دانش روز،  صفی اله رمضانخانی با اشاره به عرضه محصولات کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان البرز در کافه کتاب سما افزود: نوشت افزارهای ایرانی و اسلامی براساس المان های ایرانی و اسلامی تولید شد و در هفته گذشته ۳۷نوشت افزار منقوش به طرح های ایرانی و اسلامی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور مسئولین کشوری از جمله معاون شورای انقلاب فرهنگی و جمعی از نمایندگان مجلس رونمایی شد.

همچنین وی هدف از این کار را دغدغه های موجود در امور فرهنگی عنوان نمود و اذعان داشت: انسان ها موجودات فرهنگی اند و تنها وجه تمایز ایشان با دیگر موجودات در سخن گفتن ،عقل و فطرت می باشد و  از فرهنگ که مشخصه مشترک و اصلی در بین انسان ها است نباید به سادگی گذشت.

وی در ادامه نیاز به نوشت افزار را یک مهم در میان قشر جوان  تلقی نمود و یاد آور شد: در کل کشور ۱۲میلیون دانش آموز و ۴میلیون دانشجو مشغول به تحصیل می باشند و نباید از نیاز این قشر غافل ماند.

ایرانیان از اقتدار فرهنگی برخوردارند

مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان البرز با اشاره به برخورداری ایرانیان از فرهنگ ایرانی بیان داشت: فرهنگ ایرانی باعث شده که دشمنان نتوانند با صرف هزینه های میلیاردی برای گرفتن فرزندان ما موفق باشند و زمان جنگ سخت تمام شده و هم اکنون زمان جنگ نرم است.

همچنین وی در این خصوص گفت: دشمنان با جنگ نرم پیکره فرهنگی ما را مورد هجوم قرارداده و تصمیم بر منع انتقال فرهنگ اصیل ما در تولید محصولات ایرانی_اسلامی و ارسال انیمیشن ها به کشورهای بیگانه دارند.

گردش مالی نوشت افزار در کشور۴۰هزار میلیارد ریال است

رمضانخانی از گردش مالی ۴۰هزارمیلیاردی در بحث نوشت افزار در کشور خبر داد و افزود:دفاتری که امروز در کشور و استان البرز رونمایی شد،جلد دفاتر منقوش به یادگاران هشت سال دفاع مقدس می باشد که بهترین فرهنگسازان کشور بوده و با قیمت ها کم و کیفیت های بالا عرضه می شود.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۰
کد خبر : 58224
بازدیدها: 314

پاسخی بگذارید »