یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عرضه رانای هاچ بک به بازار تا پایان امسال+ عکس

danesheroz2 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
عرضه رانای هاچ بک به بازار تا پایان امسال+ عکس

دانش روز: در حال حاضر مراحل تولید انبوه رانا هاچ بک در حال انجام است و این محصول تا پایان امسال به بازار عرضه می شود

به گزارش دانش روز، طراحی و تولید رانا سبب ایجاد پلتفرم جدیدی شده که می تواند محور توسعه و ارایه محصولات جدید ایران خودرو باشد.

هم اکنون طراحی، ساخت و تولید بدنه، موتور و سیستم های برق و الکتریکی رانا کاملا مستقل و تحت مالکیت ایران خودرو است و سرمایه گذاری کلانی برای تولیدسیستم های برقی و مالتی پلکس ۲۰۶ صرف شده که با توسعه آن در محصول رانا نیز از این سیستم بهره برداری می شود.
رانا خودرویی در کلاس B و C است و با توجه به ویژگی های فنی می تواند پایه ای برای تولید محصولات جدید در این کلاس باشد.
بر همین اساس ،تولید رانای هاچ بک و رانای لوکس و همچنین رانا با موتور سری EF و گیربکس اتوماتیک از جمله محصولاتی است که به زودی به بازار عرضه خواهد شد.
برهمین اساس عبدالله بابایی معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودروگفت: عرضه خودروی رانای هاچ بک به بازار تا پایان امسال صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر مراحل تولید انبوه رانا هاچ بک در حال انجام است و با تامین قطعات مورد نیاز تولید انبوه این محصول تا پایان سال تکمیل می شود.
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان کرد:‌ رانا هاچ بک با تجهیزات آپشن کامل‌تری از رانای فعلی تولید خواهد شد.
بابایی درباره قیمت عرضه این محصول، اظهار کرد: قیمت رانا هاچ بک براساس شرایط روز بازار تعیین می‌شود به گونه ای که نرخ این خودرو در حدود قیمت روز رانا معمولی به اضافه هزینه‌های آپشن آن خواهد بود.
وی در خصوص تیراژ تولید این محصول گفت: در حال حاضر میزان تیراژ مشخصی برای تولید در نظر گرفته نشده و با توجه به درخواست خرید و نیاز بازار در همان زمان مشخص خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: استاندارد آلایندگی رانا هاچ بک نیز یورو ۴ بوده و قیمت آن با توجه به این موضوع تعیین خواهد شد.
لازم به ذکر است هم اکنون، محصول رانا در بازار آزاد با قیمت حدود ۳۲ میلیون خرید و فروش می شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۳
کد خبر : 33217
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »