چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز

عربیان : مردم با حضور خود حماسه سیاسی را محقق می کنند

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
عربیان : مردم با حضور خود حماسه سیاسی را محقق می کنند

دانش روز، استاندار البرز با حضور خود در ساعات اولیه رای گیری در مسجد جامع رجایی شهر گفت: مردم با حضور خود در پای صندوق های رای حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری را محقق می کنند.

اصغر عربیان در حاشیه حضورش در مسجد جامع رجایی شهر اظهار داشت: ایجاد این صف های طویل نشان از شور و اشتیاق مردم برای تحقق حماسه است.

وی ادامه داد: باید خداوند را شاکر باشیم که یک بار دیگر ما را برای پایبندی به نظام و آمان های انقلاب امتحان کرد و مردم ایران به طور قطع از این امتحان با حضور پر شور خود سربلند بیرون خواهند آمد.

استاندار البرز گفت: همه ما فدایی ایران هستیم و همیشه با وجود تمامی فشارهای دشمنان دست از انقلاب نکشیده و نخواهیم کشد.

ملات ایران همیشه مصمم بوده است

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با حضور مردم خودش را در صحنه های بین الملل ثابت کرد و این پایبندی به انقلاب در همه دوران ها به خصوص زمان های حساس مانند انتخابات اثبات شده است.

محمد جواد کولیوند ادامه داد: مردم ایران همیشه پیرو ولایت بوده اند و امروز نیز با حضور خود بار دیگر حماسه آفرینی خواهند کرد.

وی اظهار داشت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است و غربی ها بدانند کشور و مردم ایران همیشه برای رسیدن به آرمان هایش مصمم بوده و تا ابد مصمم خواهد ماند.

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
کد خبر : 26476
بازدیدها: 244

پاسخی بگذارید »