چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

عذرخواهی رئیس جمهور از مردم قابل تحسین است/کشور از یک گذرگاه سنگین در حال عبور است

danesheroz1 بهمن ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
عذرخواهی رئیس جمهور از مردم قابل تحسین است/کشور از یک گذرگاه سنگین در حال عبور است

دانش روز: عزیز اکبریان و محمد جواد کولیوند نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی در مدرسه مدرسه علی ابن ابیطالب (ع) و در جمع داش آموزان حضور یافتند

به گزارش دانش روز، عزیز اکبریان نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع دانش آموزان مدرسه علی ابن ابیطالب(ع) ضمن تجلیل از ایثار و فداکاری شهداء گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: به برکت ماه بهمن و خون شهداء ظرفیت پذیرش دانشگاه های استان البرز به تعداد ۱۲۰۰۰۰ نفر رسیده است.

4qsf945v

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفارش مقام معظم رهبری به جوانان افزود: به عنوان یک جوان نمونه و الگو آماده و مهیای خدمت به کشور شوید که آینده کشور مال شماست و در آینده مسئولین شهر و کشور از بین شماها انتخاب خواهند شد.

555555

اکبریان آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج را به عنوان عصاره آموزش و پرورش استان نامید اضافه کرد: تمام نمایندگان مجلس به فکر آموزش و پرورش بوده و تمام لایحه های مربوط به آموزش و پرورش با رأی بالای نمایندگان مجلس به تصویب رسیده است.

وی در پایان در خصوص توزیع سبد کالا در کشور خاطر نشان کرد: در توزیع سبد کالا از سوی دولت با نمایندگان مجلس مشورت لازم انجام نشده و نحوه توزیع آن مورد رضایت مجلس نبوده است که کار خوب رئیس جمهوری مبنی بر عذرخواهی از مردم قابل تحسین است.

index

در ادامه محمدجواد کولیوند نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع دبیران مدارس شاهد و علی ابن ابیطالب(ع) آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج و تقدیر از زحمات آن ها گفت: به آموزش و پرورش در همه کشورها و دولت ها به عنوان یک سرمایه گذاری نگریسته می شود و اگر به عنوان بخش هزینه ای به آن نگاه شود شکست خواهیم خورد. آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه سرمایه گذار و مولد است که نیروی انسانی جامعه را تأمین می کند.

کولیوند افزود: کشور از یک گذرگاه سنگین در حال عبور است و ما باید کشور را به صورت صحیح مدیریت نماییم ولو این که از نظر معیشتی ضربه بخوریم و نباید گذشته را فراموش کنیم بلکه باید چراغ راه آینده باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: همه جهان در تلاشند جلوی توسعه و پیشرفت کشور را بگیرند و با وجود تحریم های ظالمانه و فشارهای خارجی کشور از نظر علمی، نانو تکنولوژی، سلول های بنیادین و … پیشرفت محسوسی نموده است و در حال حرکت رو به افق های روشن است وحدت درونی و یکپارچگی باید در کشور به وجود آید.

کولیوند در خصوص نامگذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری با نامگذاری سال ها ما را هدایت و راهنمایی می کند تا از بحران های اقتصادی و سیاسی ما را خارج کند. کولیوند در پایان اظهار داشت: سه چیز می تواند کشور ما را نجات دهد: اول توکل به خدا، دوم وحدت داخلی و سوم توجه کردن به اهدافی که برای نظام جمهوری اسلامی تعریف می شود.

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 94425
بازدیدها: 340

پاسخی بگذارید »