چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی تیتر یک/شغلی به نام آقازادگی!

عدالت در طبقات زندانی!

danesheroz دی ۲, ۱۳۹۱ ۰

آنجا پای موسویان و اقدام علیه امنیت ملی وسط بود و اینجا پای مهدی هاشمی وسط است و به هزار یک اتهام! و حالا واژه نشر اکاذیب ابای حمید رسایی را نیز گرفته است! گروه سیاسی«تیتر یک» عجب واژه ای شده این “نشر اکاذیب” ! یک بار با این واژه شش ماه حبس تعزیری و [&hellip

آنجا پای موسویان و اقدام علیه امنیت ملی وسط بود و اینجا پای مهدی هاشمی وسط است و به هزار یک اتهام! و حالا واژه نشر اکاذیب ابای حمید رسایی را نیز گرفته است!
مهدی هاشمی

گروه سیاسی«تیتر یک»

عجب واژه ای شده این “نشر اکاذیب” ! یک بار با این واژه شش ماه حبس تعزیری و ۲۰ ضربه شلاق بریدند به حساب امیر تفرشی مدیرمسئول سایت عدالتخانه و بار دیگر با همین واژه کاوه اشتهاردی مدیرمسئول روزنامه ایران محکوم شد به ۱۰ضربه شلاق و ۶ماه حبس تعزیری !
آنجا پای موسویان و اقدام علیه امنیت ملی وسط بود و اینجا پای مهدی هاشمی وسط است و به هزار یک اتهام! و حالا واژه نشر اکاذیب دامن که نه! ابای حمید رسایی را نیز گرفته است!
یک بار آقازاده ای به ناکجا آبادی فرار کرده که مملکتی از محل سکونتش خبر ندارد و در عین حال از همان مکان نامعلوم کاوه ای را به ضربات شلاق مهمان می کند و این بار به زور بازوی پدر علی رغم عمومی شدن اجرامش آزاد است و از بیان واقعیات شکایت دارد!
حالا مدتی است که به تعریف جرم ” هر فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود…” و مجرم  “عامل جرم” تعریف جدیدی نیز وارد شده است به نام طبقه بندی مجرم!
 در اداره عدالتخانه  مجرمین غیر یقه سفید آن دسته از مجرمین تلقی می شوند که حق ملاقات محدود دارند، ارتباط کنترل شده با بیرون، قابلیت طبخ کوفته تبریزی را ندارند و پدرشان نیز اکبر نام ندارد!
و اما مجرمین یقه سفید! این مجرم یا مجرمه که به تعداد خاص اما تعریف نشده، در حکومت اسلامی پرسه می زنند و نانش را می خوردند و پیشه براندازی اش  را عهده دارند، هرچقدر هم بر علیه امنیت ملی فعالیت کرده باشند، اقدام به براندازی ، جاسوسی و ۱۶ مورد اتهام علنی شده اما  از حقوق خاصی در زندان برخوردارند.
مثلا می توانند با اجازه بازپرس موبایل داشته باشند و آزادانه با بیرون صحبت کنند یا اینکه در جریان تحقیقات و بازپرسی برای نوش جان کردن هندوانه شب یلدا از زندان مرخصی بگیرند . و یا در حالی که فراری هستند و وزارت اطلاعات یک کشور در پی بازداشت آنان می باشد، از فردی روزنامه نگار به علت انتشار بیانیه شکایت کند ! و یا اینکه درحالی که به شخص اول یک کشور توهین کردند و حتی در پی براندازی یک حکومت بوده است ، به خاطر کار خطیر و زشت “فحاشی” فرد دیگری به وی، شکایت کرده و خودش به لندن مهاجرت کند!
حالا دستگاهی که وظیفه دارد مجرمین امنیتی را محاکمه کند، پرونده های فساد را پیگیری کند، چند روزی است که دغدغه اصلی اش محاکمه نماینده مردمی شده که تنها چند نمونه از اجرام غیر عادلانه یک جاسوس خیانت کار را فاش کرد.

می گویند پیگیری جرم های کلان و غیر قابل وصف طلبه سیرجانی هم از جمله وظایف این دستگاه است!

آری جناب قوه قضاییه! این مجرمین یقه سفید جزئی از همان خانواده اختاپوسی هستند که رسایی می گفت!

تنها چند روز دیگر به یوم الله ۹ دی نزدیک است! خوب است، مهدی آزادانه در تهران است و احتمالا در جشن ۹ دی حضور پیدا می کند!
اما اگر دلیل این همه طول و تفسیر محاکمات وفادارن به این نظام و عناصر ارزشی، در مقابل مصلحت انگاری ها و مصونیت های عناصر فتنه اثبات ظرفیت و توان بالای آقایان قوه قضا در استقلال شان هست ، باید گفت که این استقلال به میدان آزادی هیج بلواری ندارد!
طبق اصل ۸۶ قانون اساسی ، عدم مسئولیت نمایندگان که به موجب آن هیچ نماینده ایی نباید به موجب عقاید و اعمالی که در دوره ی نمایندگی انجام می دهد، تحت تعقیب قضایی قرار گیرد. این عدم مسئولیت موجب می شود که نماینده به واسطه ی بیم از تعقیب مراجع قضایی از اجرای وظایفش باز نماند.

اما گفته اند که « مصونیت قضایی نمایندگان مجلس توهم است »

ولی مصونیت قضایی اقازاده ها توهم نیست چون که می بینیم …

این طور که پیش می رود پیش بینی می شود به زودی از “نیک آهنگ کوثر”،  نیز به خاطر “نشر اکاذیب” از طرف اقازاده فراری شکایت شود!
منبع: تیتریک
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۲
کد خبر : 1576
بازدیدها: 176

پاسخی بگذارید »