جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عجیب ترین وسیله‌ های موتوری + عکس

danesheroz1 آبان ۳, ۱۳۹۲ ۰
عجیب ترین وسیله‌ های موتوری + عکس

دانش روز: همه انسان ها خودرو را می شناسند و با نحوه کار کردن آن آشنا هستند. خودرو وسیله ای ایست که از ابتدای اختراعش تا به حال کمک بسیاری به انسان ها کرده است

 به گزارش دانش روز، بسیاری از ما انسان ها علاقه داریم که خودروی مخصوص خودمان را داشته باشیم از این رو ممکن است دست به کار های جالبی بزنیم. ساخت خودروهای غیرعادی، امری است که بسیاری به آن علاقه دارند و هر روز یک محصول جدید ابداع می کنند.

**باربیکیو

“تیم کوالک” در سال ۲۰۰۵ وسیله ای بسیار جالب طراحی کرد که به کمک آن می توانست ۱۲۰هات داگ را تنها در سه دقیقه درست کند. این مرد با متصل کردن یک موتور هشت سیلندر با حجم ۵.۷ لیتر به یک باربیکیو توانست خودروی خود را به پایان برساند و در مسابقات مختلف نیز شرکت کرد.

**صندلی راحتی

“دنیس اندرسون” پیرمرد ۶۱ ساله ای است که با ترکیب کردن نیرومحرکه موتور سیکلت با یک صندلی راحتی، وسیله ای جالب ساخته است. این صندلی راحتی تمام وسایل یک خودرو به مانند چراغ، کمربندایمنی و … را داراست و میتواند به سقف سرعت ۴۰کیلومتر در ساعت برسد. البته این مرد به خاطر ورود غیر مجاز به خیابان ها دستگیر و راهی زندان شد.

**میز بیلیارد

یک طراح ۴۸ ساله به نام “کالینبال سوکار”چندی پیش یک میز بیلیارد را تبدیل به خودروی جالبی کرد که میتوانست با سرعت ۵۰ کیلومتربرساعت حرکت کند. این میزبیلیارد در کمال تعجب توانست مجوز تردد در خیابان ها ر انیز بدست آورد ولی استفاده از آن به خاطر حالت عجیبش بسیار سخت است.

**تردمیل

 

تردمیل”اوماس” نام تردمیلی است که تمام قوانین را شکسته است و حالا به یک تردمیل موتوری تبدیل شده است. این تردمیل دارای موتوری ۲۰۰ سی سی است که قابلیت شارژ به وسیله دویدن روی آن را داراست. این قابلیت بر به صرفه بودن آن بسیار تاثیر گذاشته است.

**تخت خواب

“آنتونیو ناواراو” مردی است که ۹۵ درصد از توانایی حرکتی اش را از دست داده است از این رو تنها قادر به تکان دادن سر و چند انگشتش است. تعدادی از مهندسین اسپانیایی چندی پیش تخت خواب او را تبدیل به یک خودرو کردند تا او بتواند به راحتی سفر کند. البته او پس از وارد شدن به اتوبان توسط پلیس دستگیر شده است.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۳ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۶
کد خبر : 69287
بازدیدها: 334

پاسخی بگذارید »