شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عجیب ترین مشاغل پدالی دنیا +عکس

danesheroz بهمن ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

شغل های کاذب در دنیا کم نیستند و به هر کجای دنیا که سفر کنید می توانید افرادی ببینید که بساط های فروش لوازم مختلف را پهن کرده و درحال کسب درآمد هستند

کی از ویژگی های شغل های کاذب ثابت نبود مکان آن هاست. دوچرخه  یکی از راه های ایجاد شغل های کاذب است. برخی از افراد هستند که از دوچرخه به جای مغازه خودشان استفاده می کنند.

فروش قهوه

“آموس راید” به تازگی یک دوچرخه جالب را طراحی کرده است که “ولوپرسو” نام دارد. این دوچرخه یک اسپرسو و قهوه فروشی  متحرک است. این دوچرخه هیچ برق یا موتوری ندارد و تمامی وسایل قهئه سازی روی آن باسیستم پدالی کار می کند. این دوچرخه روزانه افراد زیادی را به سمت خودش می کشد و فروش خوبی دارد.

اتوبوس مدرسه

این وسیله نقلیه یکی از ایده های بسیار عالی برای دانش آموزان است چرا که آن ها روزانه میزان کمی ورزش می کنند و این باعث می شود تا در طول مدرسه به سلامتی خودشان نیز توجه داشته باشند. یک راننده هلندی این اتوبوس را ساخته است و آن را هر سال به مدرسه های مختلف اجاره می دهد.

پست دوچرخه ای

در سال ۲۰۱۰ “فرانکلین جونز” یک خط پستی دوچرخه ای ایجاد کرد که بیسار مورد حمایت مردم قرار گرفت. او که به همراه همسرش این شغل را ایجاد کرده است در سال اول نزدیک به ۳هزار بسته را سالم به مقصد رساند. آن ها این روز ها شرکت خودشان را گسترش داده اند و افراد بیشتری را استخدام کرده اند تا بتوانند بسته های متفاوت را به موقع به دست مشتریان برسانند.

گوشت فروشی

یکی از عجیب ترین کارهایی که به کمک دوچرخه انجام می شود را می توانید در خیابان های شهرهای مختلف چین ببیند. افراد متفاوتی هستند که  در این کشور با کمک دوچرخه در حال فروش گوشت هستند. آن ها مجبورند روزها به قصابی های مختلف بروند و سپس شروع به فروش گوشت در خیابان کنند.

پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۱۱
کد خبر : 5460
بازدیدها: 290

پاسخی بگذارید »