چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عجیب‌ترین راه آموزش به دانش آموزان +عکس

danesheroz تیر ۳, ۱۳۹۲ ۰
عجیب‌ترین راه آموزش به دانش آموزان +عکس

دانش روز :چینی ها همیشه به داشتن نظم خاص مشهور بوده اند اما گاهی این نظم کمی به خشونت کشیده می شود و شرایط سختی برای افراد به وجود می اورد. نمونه ای از این شرایط را می توان در مدرسه دویدن پیدا کرد

به گزارش دانش روز ،همیشه در مقاله های مربوط به سلامت بدن رگه هایی از ورزش و مخصوصا دو میدانی دیده می شود. کارشناسان همیشه در مورد دویدن گفته اند وتاکید دارند که می تواند بدن را تقویت و مغز را باز کند اما مدرسه ای در چین به عجیب ترین روش از این ورزش استفاده می کند.

مدرسه Xu Xiangyangکه به عنوان مدرسه دویدن در پین شهرت دارد دانش آموزان خود را مجبور می کند در طول سال تحصیلی مسیر ۱۰۰۰ کیلومتری را بدوند.  آن ها دلیل این کار را اموزش دیسیپلین و مسئولیت پذیری اعلام کرده اند.

والدینی که از دست فرزندان خود کلافه شده اند معمولا به این مدرسه مراجعه می کنند و نام فرزنداشان را برای یک دوره در ان می نویسند. این مدرسه سال هاست که باز شده است و برخی می گویند ریشه آن به ارتش سرخ چین باز می گردد.

قوانین سخت، فشارهای بسیار به بچه و تنبیه های سنگین در این مدرسه درحالی انچام می شود که برخی از بچه های شرکت کننده تنها ۸ سال دارند. این کلاس ها دارای سقف سنی ۱۸ سال هستند. مسئولین مدرسه میگویند هیچ دانش آموز بی تربیتی از این مدرسه خارج نخواهد شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۳
کد خبر : 31381
بازدیدها: 244

پاسخی بگذارید »