دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش دانش روز

عباسی واقعا خوش شانس بود!؟

danesheroz7 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
عباسی واقعا خوش شانس بود!؟

دانش روز: با گذشت بیش از ۲ سال از تشکل وزارت ورزش و جوانان و فعالیت هایش، حرف و حدیث ها درباره انتخاب اولین وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران همچنان باقی است

به گزارش دانش روز ، با گذشت بیش از ۲ سال از تشکل وزارت ورزش و جوانان و فعالیت هایش، حرف و حدیث ها درباره انتخاب اولین وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران همچنان باقی است و بسیاری از سیاسیون و ورزشی ها از انتخاب محمد عباسی به عنوان وزیر و رای اعتماد مجلس هشتم به وی گلایه دارند.

حالا که دولت تدبیر و امید شروع به کار کرده و وزرای دولت دهم نیز اریکه قدرت و صدارت خویش را به جانشینان دولت یازدهمی خود واگذار کرده اند شنیدن حاشیه هایی از نحوی وزیر شدن نخستین وزیر ورزش و جوانان کشور هم جالب توجه است؛

علیرضا دهقان گوینده سابق اخبار ورزشی تلویزیون و نماینده امورز مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در این خصوص با تاکید بر اینکه به نظرم عباسی واقعا شانس آورد، گفته است: او در وزارت تعاون هم عملکرد ضعیفی داشت اما نمایندگان به خاطر برخی مصالح کشور به او رای دادند.

وی با ابراز پشیمانی از وزیر شدن محمد عباسی تصریح کرده است: همیشه می‌گویم ای کاش می‌شد به یک شکلی جلوی رای گرفتن او را می‌گرفتم. عباسی در طول مدت حضورش در وزارت ورزش ضعف‌های زیادی داشت.

دهقان با بیان اینکه اگر واقعی نگاه کنیم موفقیت های ورزش هم ربطی به او نداشت، گفته است : ایشان هم برای فوتبال و هم برای کشتی‌، قایقرانی، شنا، تیر‌وکمان و دوچرخه‌سواری مشکلات بیشماری به وجود آورد.

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۴
کد خبر : 57276
بازدیدها: 446

پاسخی بگذارید »