سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عاقبت شوم شکارچی دختران مدرسه ای

danesheroz1 اسفند ۶, ۱۳۹۲ ۰
عاقبت شوم شکارچی دختران مدرسه ای

دانش روز: شکارچی دختران خردسال که در پوشش سرویس مدرسه طعمه‌هایش را می‌ربود، سرانجام به ایستگاه آخر رسید

به گزارش دانش روز، شکارچی دختران خردسال که در پوشش سرویس مدرسه طعمه‌هایش را می‌ربود، سرانجام به ایستگاه محاکمه رسید.

ششم آبان ماه امسال پرونده ای در کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در خصوص آزار و اذیت دختربچه مدرسه ای، تشکیل و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با مراجعه شاکی به اداره شانزدهم و در تحقیقات صورت گرفته از قربانی، کارآگاهان اداره شانزدهم اطلاع پیدا کردند که جوانی حدودا ۳۰ ساله و تحت عنوان «سرویس مدرسه»، دختربچه را فریب و پس از سوار کردن وی به ماشین، با تهدید چاقو اقدام به آزار و اذیت وی کرده و پس از سرقت طلا و جواهرات، دختربچه را از ماشین پیاده و متواری شده است.

 شاکی به کارآگاهان گفت:ساعت هفت بامداد و در حالی‌که دخترم در مقابل درب منزل منتظر سرویس ایستاده بود، یک دستگاه خودرو پژو نقره ای به او نزدیک و راننده اش عنوان می‌کند که سرویس مدرسه خراب شده و به همین علت وی به عنوان سرویس به دنبال دخترم آمده تا او را به مدرسه ببرد که پس از سوار شدن دخترم به داخل ماشین، راننده پژو او را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد و در حوالی خیابان مرزداران وی را از ماشین پیاده و متواری می‌شود.
با توجه به حساسیت موضوع، در اولین مرحله مشخصات بدست آمده از چهره نگاری متهم در اختیار تمامی گشت‌های انتظامی‌قرار گرفت.سرانجام صبح روز شنبه ۱۱ آبان، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ به سرنشین یک دستگاه پژو پرشیا نقره ای رنگ مشکوک و به وی دستور ایست دادند که ناگهان راننده پژو با اطلاع از هویت کارآگاهان، اقدام به متواری شدن از محل می‌‌کند که طی یک تعقیب و گریز، متهم به نام «ابوالفضل‌. م» ۲۸ ساله دستگیر و در بازرسی از خودروی ‌وی، گوشواره طلای متعلق به قربانی نیز کشف می‌شود.با دستگیری متهم و در حالیکه وی منکر هرگونه ارتکاب سرقت و آزار و اذیت شده بود، از شاکی پرونده برای شناسایی متهم دعوت صورت گرفت که متهم را به صورت کامل مورد شناسایی قرار داد.

 در ادامه ۱۰ دختر بچه دیگر که قربانی جنایت سیاه متهم شده بودند با مراجعه به اداره آگاهی مرد شیطان صفت را شناسایی کردند.با توجه به حساسیت ماجرا، پرونده شکارچی دختران برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و مرد متجاوز به زودی در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

منبع: تابناک

سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
کد خبر : 95239
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »