چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تشریح سفر دو هفته‌ ای:

ظریف فردا شنبه به مردم گزارش می دهد

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
ظریف فردا شنبه به مردم گزارش می دهد

دانش روز: وزیر امور خارجه کشورمان در راه بازگشت به کشور پس از سفر دوهفته ای به آمریکا خبر داد که فردا شنبه علاوه بر ارائه گزارش سفر در جلسات فشرده خود با رئیس جمهور، دبیر شورای عالی امنیت ملی، رئیس مجلس و معاونان وزارت خارجه در برنامه تلویزیونی به مردم نیز گزارش خواهد داد.

به گزارش دانش روز، محمد جواد ظریف در آخرین گزارش خود به مردم در صفحه فیس بوکش که در هواپیما و در راه بازگشت به ایران  آن را منتشر کرده است ، از جلسات فشرده روز شنبه خود با رئیس جمهور، دبیر شورای امنیت ملی ، رئیس مجلس و شورای معاونین وزارت امور خارجه خبر داده است.
ظریف همچنین از یک برنامه زنده تلویزیونی و گزارشی که به مردم ارائه خواهد داد، سخن گفته است که  براساس اطلاع خبرنگار مهر این گزارش قرار است فردا شب در برنامه گفتگوی ویژه خبری از شبکه ۱ سیما به صورت زنده ارائه شود.
بر اساس این گزارش متن مطلب منتشر شده در فیس بوک ظریف به شرح زیر است:
« دوستان سلام ، ساعت ۸ و نیم صبح جمعه به وقت نیویورک و ۴ بعدازظهر به وقت ایران عزیز است. نمی دانم دقیقاً کجا هستم و یا ساعت به وقت محلی چیست. قرار بود گزارش بعدی را در تهران بنویسم. اما متوجه شدم که هواپیما امکان وصل شدن به اینترنت را دارد. لذا از فاصله ۱۰هزار متری از سطح دریا در میان اقیانوس اطلس مراتب ارادت خود را تقدیم می کنم.
پرواز از نیویورک ۳ ساعت تأخیر داشت و ممکن است به پرواز بعدی به تهران نرسیم. به هرحال به یک شکل باید خود را به تهران برسانیم چون از صبح شنبه باید پشت سر هم در جلساتی با رییس محترم جمهور، دبیر محترم شورای امنیت، ریاست محترم مجلس و شورای معاونین وزارت امورخارجه و بعد هم در برنامه زنده سیما شرکت کنم.
به هر حال، مقصود فقط عرض سلام بود از این بالا. خدا یار و نگهدار شما و ایران عزیز باد»
منبع:مهر
جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۲
کد خبر : 64647
بازدیدها: 158

پاسخی بگذارید »