شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طنز/سبد کالای دانشجویی رویت شد + عکس

danesheroz1 دی ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
طنز/سبد کالای دانشجویی رویت شد + عکس

دانش روز: معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران گفت: ما به نوبه خود تمهیدات خوبی برای ارسال این سبد کالای دانشجویی به درب منزل دانشجویان تدارک دیده ایم و سعی بر این داریم که اوپیچک حمل این سبد را به حداقل برسانیم

به گزارش دانش روز، بالغ بر ۵۵۰۰ نفر از دانشجویان ترم اول و دومی دانشگاه های سراسر کشور تیم رصد سبد کالای دانشجویی را عهده دار شدند و از ۱۱ دی ماه راهی دانشگاه های کشور شدند و تا کنون در جای جای این سرزمین پهناور سبدهای زیادی در دانشگاه ها مشاهده شده است که بر سر دانشجویی یا کارمندی بودن آن بحث های فراوان است.

بر اساس گزارش خبرنگار ما علی رغم تلاش های بی وقفه برای رویت این سبد کالای ارزشمند دانشجویی، کماکان به صورت کامل این مهم رخ نداده است و بیش از ۲۸۳۶۵ نفر از دانشجویان در حسرت دیدن این سبد کالا به سر می برند.

با پیگیری های خبرنگار دیگر ما تصاویری اخیرا از شکل و محتویات این سبد دریافت شده و ما اینجا این تصاویر را منتشر می کنیم، و گفته می شود با تمدید دوباره مهلت ثبت نام سبدکالای دانشجویی تا پایان دی ماه، این سبد به زودی به دست همه دانشجویان واجد شرایط عزیز خواهد رسید.

اضافه می شود، دانشجویانی که این سبد به دست آنها رسیده است مختارند که هرگونه که می خواهند آن را تزیین کنند و حتی با سیب زمینی و دیگر اقلام مصرفی آن را پر کنند.

همچنین دانشجویان می توانند با توجه به متنوع بودن رنگ سبدها، با ارسال پیامک به مسئول امور دانشجویی و صندق رفاه دانشگاه خود سبد مورد علاقه خود را انتخاب کنند و باید توجه داشت که این پیامک فقط جهت اطلاع مسئول امور دانشجویی بوده و در قرعه کشی شرکت داده نمی شود و از جایزه خبری نیست.

یک مسئول آگاه که می خواست اسمش فاش نشود گفت: از هفته دوم دی ماه ۹۲، درست اول امتحانات ترم، توزیع این سبد کالای دانشجویی آغاز شده است و دانشجویانی که زودتر پیامک داده اند و نیز دانشجویان سر به زیر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در اولویت قرار دارند! وی از مراحل دیگر اولویت بندی اظهار بی اطلاعی کرد.

بنا بر این گزارش، یکی از مسئولین وزارتخانه امور خارجه با اشاره به تصاویر منتشر شده در bbc  و رویترز ابراز داشت: ما برای سهولت در کار، یک گروه نظارت برای توزیع این سبدهای کالای دانشجویی تشکیل داده ایم که بعد از نشست ژنو ۱۵ کار خود را آغاز خواهند کرد.

وی ابراز امیدواری کرد تا پایان شهریور سال آینده سبد کالای دانشجویی بهمن ماه ۹۲ را بین دانشجویان واجد شرایط توزیع خواهیم کرد، وی از دستور اکید آقای وزیر هم برای پیگیری فوری به این مساله خبر داد و عنوان کرد: دانشجویان غم به دل راه ندهند که ما حتما این سبد را هر طور که شده سر سفره آنها حاضر خواهیم کرد.

معاون وزیر ارشاد در گوش خبرنگار با بیان اینکه این سبد را کی داده، کی گرفته افزود: همین چند سبد را هم ما به زور و هُی کمکی از کشاورزان شهر آبپخش گرفته ایم و ادامه این روند برای دولت مصیبت عظمایی خواهد بود.

 معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در جمع خبرنگاران گفت: ما هم به نوبه خود تمهیدات مناسبی برای ارسال این سبد کالای دانشجویی به درب منزل دانشجویان تدارک دیده ایم و سعی بر این داریم که این سبد را در وسط سفره آنها بگذاریم و اوپیچک حمل این سبد را به حداقل برسانیم، وی ادامه داد: البته دانشجویان عزیز بابت پرداخت هزینه حمل و نقل نیز اصلا نگران نباشند زیرا ما این هزینه را از شهریه ترم آینده این عزیزان کسر خواهیم کرد.

منبع: دانا

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
کد خبر : 88651
بازدیدها: 621

پاسخی بگذارید »