چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

طرح “قلک الکترونیکی دانش آموزان” بانک انصار در استان البرز

danesheroz1 آذر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
طرح “قلک الکترونیکی دانش آموزان” بانک انصار در استان البرز

دانش روز: بانک انصار استان البرز در راستای طرح کشوری” قلک الکترونیکی دانش آموزان” با هدف فرهنگ سازی و ترغیب آینده سازان با خدمات نوین بانکی از دانش آموزان افتتاح حساب به عمل می آورد

به گزارش دانش روز، این طرح که از اسم آن هم پیداست یک طرح افتتاح حساب است برای دانش آموزان زیر هجده سال. اما فقط یک افتتاح حساب ساده نیست.

طرح قلک الکترونی دانش آموزان دارای ۳ ویژگی پس انداز، سود و خرید برای دانش آموزان می باشد.

با توجه به اینکه سایر بانکها برای دانش آموزان جز حساب پس انداز حساب دیگری افتتحاح نمی کند، لذا بانک انصار در استان البرز در راستای طرحی کشوری این امکان را برای دانش آموزان فراهم آورده است.

index

ویژگی های طرح قلک الکترونی دانش آموزان به شرح ذیل می باشد:

۱) سپرده اندوخته بانک که در بلند مدت یکی از بهترین و سودآورترین سپرده ها برای مشتریان است، اولین بخش خدمات قابل ارائه به مشتری می باشد که در این طرح و بر پایه سابقه ذهنی مخاطبان به عنوان قلک الکترونی دانش آموزان نامیده می شود.

دانش آموزان به همراه یکی از والدین خود به یکی از شعب بانک انصار مراجعه می‌کنند و اقدام به افتتاح یک حساب پس انداز می‌کنند. بر روی این حساب پس ا انداز یک کارت بانکی هم به دانش آموز داده می شود که می تواند با آن خرید یا برداشت پول کند. علاوه بر این این حساب پس انداز به یک حساب اندوخته نیز وصل است و هر بار که موجودی حساب اندوخته به ۱۰۰ هزار تومان برسد دوباره خود به خود برای فرد یک حساب اندوخته جدید افتتاح می شود. سپس اگر حساب اندوخته جدید نیز به صد هزار تومان برسد یک حساب اندوخته جدید دیگر افتتاح خواهد شد. این روند همچنان ادامه خواهد داشت. حساب‌های اندوخته فرد در برهه زمانی پنج ساله سود بیست درصد دریافت خواهند کرد.

بر اساس این طرح دانش آموزان به همراه سرپرست خود به یکی ازشعب بانک مراجعه و با اخذ توضیحات از کاربران شعبه نسبت به افتتاح سپرده اندوخته ۶ الی ۱۰ ساله  برای خود اقدام می نمایند.

۲) افتتاح سپرده بصورت سریع انجام شده و آنی کارت بنام دانش آموز با مقررات سپرده به دانش آموزان ارائه می شود که روی آنی کارت اسم طرح مذکور آورده می شود.

برگزاری مسابقات از مزایای دیگر این طرح

از مزایای دیگر طرح قلک الکترونیکی دانش آموزان برگزاری مسابقات نقاشی بین دانش آموزان شرکت کننده در این طرح می باشد که در آستانه  جشن پیروزی انقلاب اسلامی و عید نوروز صورت خواهد گرفت و شامل جوایزی ارزنده برای دانش آموزان است.

دانش آموزان استان البرز می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.ansarbank.com اطلاعات لازم را بدست آورده و با در دست داشتن اصل شناسنامه و اصل کارت ملی (در صورت داشتن کارت ملی) به همراه سرپرست خود با مراجعه به هریک از شعب بانک انصار در استان البرز نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند.

 

 

سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
کد خبر : 77464
بازدیدها: 840

پاسخی بگذارید »