دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طرح شناسه یکتا در البرز به اجرا در آمد

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
طرح شناسه یکتا در البرز به اجرا در آمد

دانش روز: مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات و GISاستانداری البرز از اجرای طرح ˈشناسه یکتاˈ دراین استان خبر داد

  به گزارش دانش روز،  یحیی رمضانی  روز سه شنبه در جلسه ویژه هماهنگی اجرای طرح شناسه یکتا افزود: دراجرای این طرح کارگاه های استان البرز شناسنامه دار می شوند.

وی ادامه داد: این طرح با هدف ساماندهی فضای کسب و کار و همچنین احصاء آمار تعداد کارگاه ها در سطح استان به اجرا درآمده است .

رمضانی گفت: در مرحله نخست از هر دستگاه نماینده ای معرفی خواهد شد و اطلاعات کارگاه هایی که تحت پوشش آن دستگاه هستند را بر به ثبت می رسانند.

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات استانداری البرز، ارجاع کدهای تجمیع شده در هر دستگاه و ارائه آن به مرکز آمار ایران جهت ایجاد یک کد اختصاصی و لینک اطلاعات به پایگاه های اطلاع رسانی را رهاورد شناسنامه دار شدن کارگاه های استان برشمرد.

این مسئول بهره گیری از بانک اطلاعات کارگاه های استان جهت برنامه ریزی های آتی، بررسی وضعیت موجود فضای کسب وکار و بهبود فرایند کارگاه ها و شناسایی فرصت های موجود را از دیگر مزایای تشکیل این بانک اطلاعاتی دانست.

معرفی نماینده ای تام الاختیار از سوی هر دستگاه ظرف مدت ۴۸ ساعت، فوریت در ثبت اطلاعات هر دستگاه،صدور ابلاغ برای کارشناسان معرفی شده از دیگر مصوبات این جلسه بود.

همچنین در این جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به عنوان دبیرخانه طرح اختصاصی شناسه یکتای کسب و کار این استان انتخاب شد.

منبع:ایرنا

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۵
کد خبر : 49987
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »