پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طرح حمایت از تمامی فعالیت های پژوهشی اساتید

danesheroz1 تیر ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
طرح حمایت از تمامی فعالیت های پژوهشی اساتید

دانش روز: معاون پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس از حمایت همه جانبه از فعالیت های پژوهشی اساتید و دانشجویان در سال تحصیلی جدید خبرداد و گفت: طرح حمایت همه جانبه از فعالیت پژوهشی اساتید و دانشجویان با توجه به وضعیت اقتصادی درحال تدوین است

به گزارش دانش روز، دکتر یعقوب فتح الهی  گفت: در سال تحصیلی جدید حمایت همه جانبه از تمام فعالیت‌های پژوهشی اساتید و دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس با توجه به شرایط جدید اقتصادی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: براساس شرایط اقتصادی، طرح جدیدی در معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس درحال تدوین است که به موجب آن تمام فعالیت های پژوهشی اساتید و دانشجویان براساس آن طرح حمایت شود.

معاون پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس بابیان اینکه شرایط اقتصادی جدید مطالبات خاص و جدیدی را هم به وجود می آورد افزود: در این طرح حمایت ها به نحوی است که دانشگاه تربیت مدرس در فعالیت‌های پژوهشی همچنان پیشرو باقی مانده و همچنین واحد های پژوهشی خود را ارتقا دهد.

وی ادامه داد: طرح حمایت از فعالیت های همه جانبه پژوهشی اساتید و دانشجویان تربیت مدرس با توجه به شرایط اقتصادی جدید در حال تدوین بوده و شهریورماه ابلاغ خواهد شد.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۷
کد خبر : 38698
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »