پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اکبریان:

طرح تکریم نقدپذیری از سوی خبرگزاری مهر حرکتی است که باید تداوم یابد

danesheroz بهمن ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس گفت: برگزاری طرح تکرین نقد پذیری و جایزه شهید بهشتی برای فرهنگسازی نقد و نقدپذیری در میان مسئولان حرکت سازنده ای بوده است که باید تداوم یابد

در خصوص اجرای طرح تکریم نقد و نقدپذیری و اهدای جایزه شهید دکتر بهشتی به مدیران منتقد اظهار داشت: بی شک حرکت های فرهنگی از این دست در صورت تداوم اثرگذار و موثر است.

وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران اجرای این طرح و تبریک به بخشدار آسارا که در استان البرز موفق به کسب این جایزه شد، اظهار داشت: نقد لازمه فعالیت رسانه است و رسانه های چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه نقد از سوی رسانه ها باید با هدف اصلاح باشد، فضای بدون نقد را فضای خفه ای توصیف کرد که امکان مشورت و پیشرفت در آن وجود ندارد.

اکبریان با بیان اینکه نقد کردن هم اصولی دارد، از اصحاب رسانه استان خواست با در نظر داشتن اخلاق حرفه ای  و تنها با هدف اصلاح امور و پیشرفت استان اقدام به نقد کنند و هیچ گاه در نقد کردن مجموعه یا مدیری دور از انصاف عمل نکنند.

اکبریان از مسئولان خواست با افزایش سعه صدر فضای نقد پذیری را در استان فراهم کنند.

نماینده مردم کرج در مجلس یادآور شد: گاهی نقد یه رسانه تلنگری جدی برای مدیران به شمار می رود که با رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه پیشرفت و توسعه استان، زمینه رشد روز افزون را فراهم کنند.

پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۲
کد خبر : 6727
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »