شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طرح بزرگ قرآنی ۱۴۴۷، از ۳۱ خرداد ماه روی آنتن شبکه تهران

danesheroz2 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
طرح بزرگ قرآنی ۱۴۴۷، از ۳۱ خرداد ماه روی آنتن شبکه تهران

دانش روز: طرح بزرگ قرآنی ۱۴۴۷ هر روز به غیر از جمعه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۶:۲۵ پخش می‌شود

به گزارش گروه فرهنگی دانش روز، “رضا درویش‌نوری” تهیه‌کننده گفت: طرح بزرگ قرآنی ۱۴۴۷ در واقع براساس طرح بزرگ ۱۴۴۱ در سالهای گذشته است که یک جریان‌سازی خاص در ارتباط با آموزش روخوانی‌ و تفسیر قرآن است که مسابقهه‌ایی به همراه جوایز در این طرح نظر گرفته شده است.
وی افزود: این برنامه با محوریت نهضت حفظ قرآن کریم، روخوانی‌، روان‌خوانی، ترجمه و تفسیر جزء و تفسیر جزء ۲۹ کلام‌الله مجید به تعداد ۶۷ برنامه ۲۵ دقیقه‌ای پخش می شود که در بخش حفظ و روان‌خوانی استاد بحرالعلوم‌ و در بخش تفسیر دکتر “چیت‌‌سازیان” به عنوان کارشناسان برنامه هستند “درویش نوری‌” اشاره کرد: این برنامه از ۳۱ خرداد ماه به مدت ۲۵ دقیقه هر روز به غیر از جمعه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۶:۲۵ از شبکه تهران پخش می‌شود. البته اولین قسمت این برنامه روز جمعه روی آنتن می‌رود.
وی ادامه داد: با توجه به حساسیتی که مدیر شبکه تهران روی این طرح دارند خودشان به طور مستقیم این برنامه را نظارت می‌کنند که وی به استفاده از بعضی آیتم‌های مانند حافظان قرآنی را تأکید کردند که هر روز یکی از حافظین‌ قرآنی معرفی می‌شوند.
“درویش نوری‌” خاطرنشان کرد: هر روز طبق نظر مدیر شبکه یک کلیپ‌ اختصاصی پخش خواهد شد که یک بخش مربوط به فرموده‌های رهبری پیرامون قرآن، حفظ، آموزش و تفسیر نکات مدنظر ایشان است و ۲ کلیپ‌ نیز اختصاصی شبکه تهران است.
وی در پایان افزود: طرح قرآنی ۱۴۴۷ در فضاهای مختلف شهر تهران که بیشتر طبیعی و پرطراوت است با اجرای دهقان پخش می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۸
کد خبر : 28622
بازدیدها: 252

پاسخی بگذارید »